Oto Miss i Mister Lata 2020 w regionie

2020-09-06 10:10:23 (ost. akt: 2020-09-04 14:40:07)
Klaudia Staruch i Cezary Turos

Klaudia Staruch i Cezary Turos

Autor zdjęcia: Radosław Niemczynowicz, archiwum prywatne

Czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” wybrali Miss i Mistera Lata 2020. W rankingu regionalnym zwyciężyli 20-letnia Klaudia Staruch z Lidzbarka Warmińskiego oraz 34-letni Cezary Turos z Olsztyna. Poznajmy ich bliżej.
Plebiscyt na Miss i Mistera Lata ogłosiliśmy 23 lipca. Udział w naszej zabawie mogły brać osoby pełnoletnie. Głosowanie trwało do 23 sierpnia do godz. 23.59 i wzbudziło spore zainteresowanie wśród naszych czytelników.

Tytuł Miss Lata 2020 w rankingu regionalnym trafił do 20-letniej Klaudii Staruch z Lidzbarka Warmińskiego. W jej przypadku powiedzonko "za mundurem panny sznurem" nabiera innego znaczenia. Klaudia nie marzy o przystojnym twardzielu w moro, tylko o mundurze samym w sobie. Bardzo chce bowiem zostać policjantką.
— Nie wiem właściwie dlaczego, ale od dawna ciągnie mnie do służby mundurowej — zwierza się piękna lidzbarczanka, która ma już za sobą pierwsze podejście do zdobycia wymarzonej posady.

Niestety, tym razem się nie udało, jednak Klaudia jest nieugięta w swoim postanowieniu. Nie zraziła się porażką. Uznała, że to dopiero pierwsza bitwa w tej wojnie, którą może jeszcze wygrać i od października będzie studiowała w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Bartoszycach w specjalności kryminalistyka śledcza.
— Mam nadzieję, że uda mi się dostać do policji, bo to moje wielkie marzenie — mówi. — Jestem aktywna. Zawsze był rower, rolki i dużo czasu na świeżym powietrzu. W gimnazjum ćwiczyłam lekkoatletykę, grałam w siatkówkę. Jeszcze niedawno chodziłam na siłownię. Ostatnio nie miałam zbyt wiele na to czasu, ale na pewno wrócę do ćwiczeń, bo zależy mi na dobrej kondycji fizycznej.

Całkiem możliwe, że ta słabość do munduru pojawiła się w liceum, kiedy to Klaudia aktywnie uczestniczyła w życiu Hufca ZHP Orneta. Nikogo zapewne nie zdziwi, że była w drużynie reprezentacyjnej...


[...]

Czytaj e-wydanie

To tylko fragment artykułu. Cały przeczytasz w weekendowym (5-6 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej

Aby go przeczytać kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl