Łukasz z Ełku chce podbić Hotel Paradise

2020-09-03 21:27:46(ost. akt: 2020-09-03 17:16:06)
Łukasz Karpiński bierze udział w „rajskim” show

Łukasz Karpiński bierze udział w „rajskim” show

Autor zdjęcia: Łukasz Karpiński/FB

W drugiej edycji show „Hotel Paradise” wziął udział Łukasz Karpiński z Ełku. Program jest stresujący, głównie z racji obecności kamer. Pierwszy odcinek został pokazany 31 sierpnia.
W pierwszej edycji kontrowersyjnego show „Hotel Paradise”, wzięła udział pochodząca z Ełku Martyna Kondratowicz. Teraz do show trafiła inna osoba z Warmii i Mazur – mieszkający do niedawna w Ełku Łukasz Karpiński.
— Oficjalnie od dzisiaj jestem uczestnikiem II edycji największego reality-show w Polsce Paradise Hotel! Do zobaczenia w social mediach oraz telewizji — poinformował Łukasz 21 sierpnia na swoim Facebook’u.

Formuła programu „Hotel Paradise” polega na tym, że zgrupowani razem młodzi uczestnicy mają za zadanie, aby na koniec tygodnia pozostawać z partnerem. Pierwsza edycja pokazała, że nie jest to takie proste. Uczestnicy uciekali się do intryg, działały emocje, stawką było 100 tys. zł. Rywalizacja toczyła się na wyspie Bali.

Pierwsza odsłona programu okazała się bardzo stresująca dla uczestników, głównie z racji obecności kamer i świadomości, że są oglądani przez tysiące ludzi. Łukasz raczej nie będzie miał tego problemu, bo wcześniej można było zobaczyć go w programach rozrywkowych i show popularnych stacji. Sam siebie opisuje jako pewnego siebie, impulsywnego, kogoś, kto najpierw powie, a dopiero potem pomyśli.

24-latek „żyje chwilą, nie myśli o stabilizacji”, mówi, że do wszystkiego co ma doszedł własną pracą, dzięki czemu obecnie żyje na przyzwoitej stopie, tak jak lubi. Ceni inteligentne, ambitne osoby oraz dobre towarzystwo. 24-latek obecnie mieszka i realizuje się zawodowo w Warszawie. Pracuje przy obrocie nieruchomościami. Rozwija pasję do ćwiczeń fizycznych — jest trenerem personalnym oraz dietetykiem.
Perypetie uczestników drugiej edycji „Hotelu Paradise” można śledzić w TVN 7.

Maciej ChróścielewskiCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tyson #2968164 | 88.156.*.* 5 wrz 2020 06:01

    Z tego co widać to troche mu nie wychodzi

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. ogladajacy #2967734 | 213.184.*.* 4 wrz 2020 07:06

    kto ogląda wie że długo się tam nie utrzyma

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz