„Bezpieczna droga do szkoły”. Rozwiąż krzyżówkę i wygraj nagrodę!

2020-09-01 07:40:23(ost. akt: 2020-08-31 16:39:30)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Komenda Miejska Policji w Olsztynie zaprasza dzieci do 16. roku życia, które zamieszkują teren Olsztyna oraz powiatu olsztyńskiego do wzięcia udziału w konkursie w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 września 2020 roku.
Aby mieć szansę na wygranie nagrody należy rozwiązać krzyżówkę oraz wypełnić prawidłowo kupon konkursowy.

Krzyżówka profilaktyczna dla dzieci dostępna jest >>> TUTAJ.

Kupon konkursowy do pobrania >>> TUTAJ.

Litery w zacieniowanych kratkach czytane z góry na dół utworzą hasło. Treść hasła należy wpisać do kuponu konkursowego. Jedna osoba może wypełnić i wysłać tylko jeden kupon.

Wypełniony kupon konkursowy należy odesłać:
— pocztą na adres: Wydział Prewencji, Komenda Miejska Policji w Olsztynie,ul. Pstrowskiego 3, 10-900 Olsztyn z dopiskiem „Krzyżówka profilaktyczna”;
— mailowo na adres: profilaktyka.kmp@olsztyn.ol.policja.gov.pl (zdjęcie/skan wypełnionego kuponu), tytułem: „Krzyżówka profilaktyczna”.

Trzy losowo wybrane osoby, które prawidłowo wypełnią i prześlą kupony otrzymają nagrody. Wyniki losowania kuponów zostaną opublikowane na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz na Twitterze Policja Olsztyn do 21 września 2020r.

W zależności od panujących obostrzeń sanitarnych laureaci zostaną telefonicznie zaproszeni do olsztyńskiej komendy na uroczyste wręczenie nagród lub nagrody zostaną przesłane pocztą.


Źródło: KMP Olsztyn
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl