Quantcast

Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Cztery gwiazdki grzeją politykę. Wrzawa wokół posiedzenia klubu KO w Krasickim

2020-08-25 18:10:13 (ost. akt: 2020-08-25 13:13:11)

Autor zdjęcia: archiuwm prywatne

Po wizerunkowej wpadce, jaką było poparcie przez Koalicję Obywatelską projektu podwyżek dla władzy, teraz znowu zebrały się nad nią ciemne chmury. Bo KO chce zrobić posiedzenie swojego klubu w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

Zobacz także: Warszawiacy, dziękujemy za promocję Warszawiacy, dziękujemy za promocję Andrzej Mielnicki i Igor Hrywna rozmawiają o tym, że nasz region dawno nie miał takiej promocji, jak dzięki wyjazdowemu posiedzeniu pewnego klubu parlamentarnego.
Zobacz także: Koalicja Obywatelska ma politycznego kaca Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu Opozycja dała się ograć PiS. To już przyznają nawet sami posłowie Koalicji Obywatelskiej. Bo to na opozycję spadło ostrze krytyki Polaków za pomysł podwyżek...
Zobacz także: Po fali krytyki podwyżka trafiła do senatu Po fali krytyki podwyżka trafiła do senatu Fala krytyki wylała się na PiS, ale też na opozycję, po tym jak posłowie zafundowali parlamentarzystom i osobom na najważniejszych stanowiskach w państwie,...
Gromy posypały się na Koalicję Obywatelską, ale też inne partie, za to, że poparły projekt PiS w sprawie podwyżek dla parlamentarzystów i najważniejszych urzędników w państwie. Wprawdzie Senat naprawił to, co zepsuł Sejm, odrzucając uchwaloną przez posłów w pośpiechu ustawę , ale mleko się rozlało. I ostrze krytyki spadło na opozycję, która razem z PiS parła do podwyżek.

Pomysł podwyżek nie spodobał się Polakom. A rozsierdził najbardziej czas ich wprowadzenia. Bo gdy rośnie fala zachorowań na koronawirusa, gospodarka polska pogrąża się w kryzysie, kiedy rośnie bezrobocie, to nie jest dobry czas na fundowanie sobie podwyżek. I kto jak kto, ale opozycja, która ma pilnować rządzącą partię, powinna być tego świadoma.

Teraz Koalicja Obywatelska próbuje dochodzić, kto jest winny tej wizerunkowej wpadki. A na miejsce wewnątrzpartyjnych rozliczeń 7-8 września został wybrany Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. I zrobił się szum, bo, czy wypada politykom posypywać głowę popiołem w luksusie, w czterogwiazdkowym hotelu ze spa?
— Nie popadajmy w skrajności. Gdzie mają spotykać się posłowie? Na polu namiotowym? Może być. Możemy spać w schroniskach. To nie ma znaczenia — stwierdził poseł KO Tomasz Zimoch w Onet, który jako jeden z dziewięciu posłów KO głosował przeciwko niedawnym podwyżkom dla władzy.

Z inicjatywą zaproszenia posłów i senatorów KO do Lidzbarka wyszedł poseł KO Jacek Protas, który zresztą pochodzi z Lidzbarka. Na posiedzenie klubu będzie miał więc tyle, co rzut beretem.
— Zaproponowałem, żeby wjazdowe posiedzenie klubu odbyło się na Warmii i Mazurach, żeby posłowie mogli zobaczyć nasz piękny region. Chodziło mi o promocję regionu — mówi poseł Protas. — Początkowo spotkanie miało odbyć się na zamku w Rynie, ale zmienił się termin posiedzenia, a że Ryn był już zajęty, wiec zaproponowaliśmy Lidzbark Warmiński i Hotel Krasicki. To wyjazdowe posiedzenie jest na wyraźną prośbę wielu posłów i senatorów, którzy chcieli się spotkać po wakacjach poza Warszawą, żeby bez żadnych ograniczeń czasowych porozmawiać, podyskutować o tym, co się zdarzyło w ostatnich miesiącach, ale też o tym , co nas czeka. I to jest reakcja przewodniczącego Budki na te prośby...


[...]

Czytaj e-wydanie

To tylko fragment artykułu. Cały przeczytasz we wtorkowym (25 sierpnia) wydaniu Gazety Olsztyńskiej

Aby go przeczytać kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Kolo #2964423 | 77.115.*.* 26 sie 2020 10:29

  Piniondzow to on i mają jak małpa kitu. Jeśli osmiorniczki i piniondze są to i może rudy sciagnie. W tym oni są mocni

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. oko #2964411 | 83.5.*.* 26 sie 2020 10:01

  Protas??? hehehehehe i spa???? hehehehehehhe I Hotel Krasicki???? hehehehehhehe ŻENADA!!!!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. warmianka #2964393 | 213.5.*.* 26 sie 2020 09:06

  Już teraz wiem skąd u mojej znajomej pracującej w Krasickim ta bezwarunkowa miłość do PO. Pewnie znowu na fejsbuczku będzie pluć na pisowców, a PO*ebów wychwalać pod niebiosa.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. tak #2964374 | 185.138.*.* 26 sie 2020 08:31

  O co ta burza, dadzą zarobić hotelowi. I tyle.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. supel #2964349 | 83.16.*.* 26 sie 2020 07:38

  Najpierw trzeba zobaczyć ten "luksus" (ha , ha) a potem dziamgać. Hotel jak hotel.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (15)