Męski punkt widzenia: Piękna kobieta musi być w rozmiarze XS?

2020-08-22 19:10:23 (ost. akt: 2020-08-21 14:31:07)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Kobieca sylwetka od zawsze budziła spore zainteresowanie wśród przedstawicieli płci męskiej. Przez lata ideały kobiecego piękna ulegały zmianom i to, co kiedyś uważane było za piękne, obecnie zostało zastąpione czymś zupełnie innym. Ideał kobiety to nie tylko uroda, lecz także inteligencja, mądrość, umiejętność odczuwania i to "coś", co sprawia, że staje się ona wyjątkowa.
Jarek Stawiński: Piękno to pojęcie względne. Jednemu podobają się kobiety szczupłe, innemu te z krągłościami, jednemu brunetki, innemu blondynki. Osobiście prędzej obejrzę się za panią, która ma kilka kilogramów na plusie. Kobiety "przy kości" zazwyczaj są uśmiechnięte, z ich oczu bije blask. Są dojrzałe, mądre i znające swoją wartość. Takie kobiety zawsze się podnoszą. Po każdym upadku wstają mocniejsze i jeszcze bardziej zahartowane. Płomień w ich sercu jest wyjątkowy. Czasem tli się delikatnie, przygaszony wszystkimi trudnościami, ale nigdy nie gaśnie. Kobiety, które mają klasę nie potrzebują w swoim życiu nieszczerych uśmiechów, fałszywych obietnic, kiepskich przyjaźni i tanich adoratorów. Takie kobiety doskonale znają swoją wartość i wiedzą, że zasługują na więcej. Przykre jest to, że czasem ludzie osoby z dodatkowymi kilogramami wytykają palcami... To takie niesmaczne, bo przecież niezależnie od wyglądu każdy zasługuje na szacunek. Duże znaczy piękne!

Krzysztof Sobierajski: Nie oceniam ludzi po wyglądzie. Najpierw staram się poznać człowieka a potem oceniać. Wygląd nie ma dla mnie większego znaczenia. Znam kobiety szczupłe, które są wspaniałymi osobami, ale też i kobiety z nadwagą, które są wyjątkowe. Tak naprawdę nie mam ideału kobiecego piękna. Każda kobieta na swój sposób może być wyjątkowa. W kobietach bardziej od wyglądu fascynuje mnie ich osobowość. Lubię też kiedy kobieta ubrana jest w sukienkę. To dodaje jej takiego młodzieńczego, ale i seksownego uroku. Moja żona jest niską brunetką, po ciąży zostało jej kilkanaście kilogramów. Początkowo miała ogromne kompleksy, jednak każdego dnia udowadniam jej, że każdy centymetr jej ciała kocham i nie zamieniłbym na inny. Z wiekiem człowiek docenia inne walory drugiej osoby. Nie zawsze wygląd się liczy. Można być dobrym, kochanym człowiekiem, u którego nie zobaczy się brzydoty, bo przyćmi ją swoją osobowością. Zresztą nie ma kobiet idealnych, ja przynajmniej takich nie szukam. Wolę swoją żonę niż kobiety, które wszędzie mają botoks i wyglądają wręcz strasznie. Najpiękniejsze są naturalne kobiety...


[...]

Czytaj e-wydanie

To tylko fragment artykułu. Cały przeczytasz w weekendowym (22-23 sierpnia) wydaniu Gazety Olsztyńskiej

Aby go przeczytać kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bolo #2963743 | 88.156.*.* 24 sie 2020 12:16

  Są różne gusta, to fakt. Lecz kobiety ogólnie zgrabne z dużym biustem zawsze będą się podobały a zaniedbane tzw puszyste tylko komuś komu to nie przeszkadza. Przy możliwości wyboru każdy facet wybierze standardowo seksowną kobietę.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 2. Nil #2963223 | 5.184.*.* 23 sie 2020 10:15

  Do Władka- masz rację w 150%. Panowie medycyna czyni cuda . Możecie poddać się zabiegom odchudza- jącym, pomniejszających, powiększającym . Sami przeróbcie się na XS kobietę i sobie dogadzajcie!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

 3. er ce #2963142 | 83.23.*.* 23 sie 2020 08:18

  ja włączam Dziennik Elbląski a tu Gazeta Olsztyńska. Nie życzę sobie.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) odpowiedz na ten komentarz

 4. blondynka #2963133 | 81.190.*.* 23 sie 2020 07:44

  Poproszę teraz o kobiecy punkt widzenia. Jakich mężczyzn wolą kobiety? I w jakim rozmiarze? ;) a do

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

 5. Marek #2963113 | 37.248.*.* 23 sie 2020 06:24

  Niestety ale kobiety same doprowadziły do tego, że kobieta = kasa. Nie są bezinteresowne, opiekuńcze, czułe, wrażliwe, ale bardzo wyrachowane. Taka jest ich zdecydowana większość. Dlatego proszę młodych mężczyzn żeby po prostu nie żenili się i nie płodzili dzieci, bo wcześniej czy później zostaną bez dzieci, a tylko z alimentami.

  Ocena komentarza: warty uwagi (17) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Pokaż wszystkie komentarze (7)