14 wykroczeń zarejestrowanych wideorejestratorem w nieoznakowanym radiowozie

2020-08-21 12:42:53(ost. akt: 2020-08-21 12:45:49)

Autor zdjęcia: KPP

Policjanci powiatu działdowskiego w ramach współpracy między powiatami działdowskim i nidzickim prowadzili wspólne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci ruchu drogowego powiatu działdowskiego w porozumieniu z funkcjonariuszami nidzickiej drogówki prowadzą wspólne działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W ramach wspólnych działań po drogach powiatu działdowskiego porusza się nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem, który nagrywa zachowania kierujących pojazdami na drodze.


W środę (19 sierpnia) po terenie powiatu działdowskiego jeździł taki nieoznakowany radiowóz z Nidzicy. Podczas policyjnych działań z zapisu wideo policjanci ujawnili 14 wykroczeń uczestników ruchu drogowego. 11 z nich dotyczyło naruszenia (przekroczenia) dozwolonej prędkości, 2 nieprawidłowego wyprzedzania i jedno nie zapiętych pasów.

Z kolei w ramach współpracy policjanci ruchu drogowego z Działdowa w tym samym czasie prowadzili działania na terenie powiatu nidzickiego oddziałując na uczestników ruchu drogowego na rzecz poprawy bezpieczeństwa w tym obszarze.

Były to kolejne wspólne działania w tym roku, podobne wymiany patroli w tej formie będą prowadzone systematycznie na naszym terenie. 

Policja apeluje o czujność i przestrzeganie przepisów drogowych niezależnie od prowadzonych działań i akcji policyjnych.

(kr/tm)


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Anonim #2962705 | 10.10.*.* 22 sie 2020 08:04

    Lepiej jak by dzialdowska policja w końcu wzięła się za robotę i pilnował bezpieczeństwa na ul. Kochanowskiego bo w ciągu dnia jeżdżę tam szybko ale w godzinach popołudniowych i wieczornych to odcinek drogi służy do testowania aut i motorów. Jest ograniczenie do 40 a jeżdżą grubo powyżej setki.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz