Od śmierci tego mężczyzny minęło 13 lat. Pomóż policji ustalić jego tożsamość

2020-08-19 13:54:08(ost. akt: 2020-08-19 13:57:54)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci po raz kolejny ponawiają apel o pomoc w ustaleniu tożsamości widocznego na zdjęciu mężczyzny. Mimo faktu, że interwencja miała miejsce 13 lat temu, to być może znajdą się osoby, które pomogą w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który do dziś pozostaje nieznany.
Dokładnie 24 lutego 2007 roku, olsztyńscy policjanci otrzymali informację o tym, że w wąwozie przy ul. Kasprowicza w Olsztynie znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracował technik kryminalistyki, który przy udziale prokuratora przeprowadził m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok mężczyzny.

Niestety, denat nie miał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów, na podstawie których możliwe by było ustalenie jego tożsamości. Tożsamość mężczyzny do dnia dzisiejszego pozostaje nieznana.

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 65-70 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, proste, koloru ciemny blond z pasmami siwizny.
Mężczyzna ubrany był w szare spodnie, szarą kurtkę, koszulkę koloru białego w niebieską kratę, na nogach miał czarne mokasyny.


Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z olsztyńskimi poszukiwaczami. Informacje można przekazywać również osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie pod numerem alarmowym 112. Można również skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania identyfikacyjne dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Źródło: KMP OlsztynCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl