Quantcast

Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Szukamy Miss i Mistera Lata 2020: Marta Chądzyńska

2020-08-09 11:10:23 (ost. akt: 2020-08-07 10:34:21)
Marta Chądzyńska — kandydatka na MISS

Marta Chądzyńska — kandydatka na MISS

Autor zdjęcia: fot. archiwum prywatne

Chcesz zostać gwiazdą okładki "Gazety Olsztyńskiej"? Marzy ci się wakacyjna przygoda? Dołącz do naszej zabawy. Szukamy Miss i Mistera Lata. Mamy kolejną kandydatkę do tytułu: 24-letnią Martę Chądzyńską.

Pochodzi z Działdowa, ma 24 lata i jest szczęśliwą mamą. Dlaczego Marta postanowiła zgłosić się do naszego plebiscytu? – Skłoniła mnie chęć oderwania się, chociaż na chwilę, od rzeczywistości. Chciałam porzucić rutynę, a zacząć cieszyć się życiem. Przełamać też trochę swoją wstydliwość w życiu codziennym – przyznaje kandydatka. Czym na co dzień zajmuje się ta uśmiechnięta dziewczyna?
— Wychowuję mojego 1,5 rocznego synka, który "wychował" sobie mamuśkę pod siebie. Nocne wstawanie i poranne spacery to już rutyna. Potrafimy zrobić dziennie do 20 km. Uwielbiamy przebywać na świeżym powietrzu, bawić się i wygłupiać. Myślę, że jeszcze chwilka i zaczniemy biegać w maratonach — śmieje się kandydatka do tytułu Miss.

A jak powinna wyglądać Miss Lata 2020? — Chyba większość z nas postawiłaby w pierwszej kolejności na wygląd. Tak, jest w tym trochę racji, jednak musimy pamiętać, że wygląd nie będzie nas prowadził przez życie. Na pewno powinna się dużo uśmiechać, uśmiech pokazuje każdą radość, zaraża drugiego człowieka. Być pogodną, wspierającą i życzliwą osobą. Najważniejsze, żeby była sobą, wtedy będzie najpiękniejszą Miss – mówi Marta.

Jaka jest Marta? — Jestem kobietą szczerą, czasami aż do bólu. Osobą pedantyczną, ale moim zdaniem to jest również zaleta jak i wada. Uwielbiam sport i kocham dzieci — mówi o sobie. O czym marzy nasza kandydatka? — Marzenia… Określenie „pragnąć” chyba bardziej do mnie przemawia. Pragnę założyć szczęśliwą rodzinę opartą na wzajemnej miłości i zaufaniu. Pewnie wspólnie spędzony czas w takich relacjach przynosiłyby wiele radości. Pragnę wychować synka na mężczyznę, który będzie szanował każdą osobę bez względu na płeć, wygląd, pieniądze czy orientację – wyznaje kobieta.

– W przyszłości chciałabym zdobyć pracę w fachu, którego się wyuczyłam. Myślę, że hotelarstwo jest zdecydowanie czymś dla mnie. Praca z ludźmi jest fascynująca. To praca, gdzie nie masz czasu na zmartwienia. To jest czas dla ludzi, czas dla tych, którzy do nas przychodzą i jakże miło jest rozmawiać i uśmiechać się do nich, a nawet czasami nieść jakąś pomoc – kończy Marta.

Katarzyna Wiśniewska

Aby zagłosować na Martę Chądzyńską, należy wysłać sms o treści gd.ms.1 pod numer 7248. Koszt 2 zł plus VAT.


Ty również masz szansę na to, by twoje wakacyjne zdjęcie trafiło na okładkę "Gazety Olsztyńskiej" oraz naszych tygodników. Łap za aparat i zgłoś się już dziś!

Plebiscyt na Miss i Mistera Lata trwa od 23 lipca do 23 sierpnia i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Tytuł Miss i Mistera Lata 2020 trafi do tych osób, których zdjęcia zdobyły najwięcej głosów. Zwycięzców sms-owego plebiscytu wybiorą nasi Czytelnicy.

Zgłoszenia, które przyjmujemy do 21 sierpnia do godziny 14, prześlij drogą elektroniczną na adres właściwy dla twojego powiatu:

powiat bartoszycki: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl
powiat braniewski: braniewo@gazetaolsztynska.pl
powiat działdowski: dzialdowo@gazetaolsztynska.pl
powiat ełcki: elk@gazetaolsztynska.pl
powiat giżycki: gizycko@gazetaolsztynska.pl
powiat gołdapski: goldap@gazetaolsztynska.pl
powiat iławski: ilawa@gazetaolsztynska.pl
powiat kętrzyński: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl
powiat lidzbarski: lidzbarkw@gazetaolsztynska.pl
powiat mrągowski: mragowo@gazetaolsztynska.pl
powiat nidzicki: nidzica@gazetaolsztynska.pl
powiat nowomiejski: nowemiasto@gazetaolsztynska.pl
powiat olecki: olecko@gazetaolsztynska.pl
powiat ostródzki: ostroda@gazetaolsztynska.pl
powiat piski: pisz@gazetaolsztynska.pl
powiat szczycieński: szczytno@gazetaolsztynska.pl
powiat węgorzewski: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl
powiat olsztyński i Olsztyn: redakcja@gazetaolsztynska.pl
powiat elbląski i Elbląg: gazeta@dziennikelblaski.pl

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
• zgodę kandydatki/kandydata na wykorzystanie przez organizatora wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”.
• dane kandydatki/kandydata: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia, numer telefonu,
• fotografię nienaruszającą obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych, której rozmiar nie przekracza 5 MB
W temacie e-maila należy wpisać: lato 2020.

>>> Regulamin


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plPolub nas na Facebooku:

Zobacz także