Zatankował 250 litrów paliwa...ale nie zapłacił

2020-08-05 10:07:32(ost. akt: 2020-08-05 10:54:49)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska/ archiwum GO

Nowomiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który z jednej ze stacji paliw w Nowym Mieście Lubawskim dokonał kradzieży 250 paliwa za kwotę ponad 1000zł. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce na jednej z nowomiejskich stacji paliw. Pod dystrybutor podjechało auto dostawcze, którego kierujący zatankował paliwo do baku samochodu, a po jego napełnieniu nalał paliwo do zbiornika znajdującego się na skrzyni ładunkowej. Po zatankowaniu paliwa kierujący wsiadł do samochodu odjechał nie płacąc za zatankowane paliwo.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że mężczyzna zanim dokonał kradzieży paliwa przywiózł towar do jednej z firm na terenie miasta. Funkcjonariuszom nie zajęło wiele czasu ustalenie właściciela pojazdu jak również kierowcy, który danego dnia się nim poruszał.

Już po kilku godzinach mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu ciechanowskiego. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy udało się odzyskać całość skradzionego paliwa, które już powróciło do właściciela.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży za którą grozi 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Nowe Miasto

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. a #2956658 | 93.135.*.* 5 sie 2020 15:53

    do 5 lat za morderstwo 2 w zawieszeniu - pozdrawiam

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz