Lekkoatleci szlifują formę [ZDJĘCIA]. A już niedługo mistrzostwa województwa

2020-07-28 11:00:00(ost. akt: 2020-07-28 10:07:52)
Do Pucka pojechała 30-osobowa grupa zawodniczek i zawodników LKS Lubawa

Do Pucka pojechała 30-osobowa grupa zawodniczek i zawodników LKS Lubawa

Autor zdjęcia: archiwum LKS Lubawa

LEKKA ATLETYKA|| Kolejny obóz LKS-u Lubawa przeszedł do historii. W tym roku w zgrupowaniu w nadmorskiej miejscowości Puck wzięła udział 33-osobowa grupa.
Trzydziestu zawodników (15 biegaczy i 15 miotaczy) przez siedem dni trenowało i przygotowywało się do sezonu pod okiem trzech trenerów.
— Jesteśmy przekonani, że już wkrótce zobaczymy pierwsze efekty bardzo dobrze wykonanej pracy na obozie. Pogoda dopisała, więc treningi na stadionie, w siłowni i w salach gimnastycznych były przeplatane z plażowaniem, nauką windsurfingu, grą w siatkówkę plażową czy piłkę nożną — relacjonuje Leszek Kołodziejski, trener LKS Lubawa.

Na koniec obozu wszyscy uczestnicy przez trzy godziny zwiedzali Aquapark w Redzie. — Czas spędzony na obozie minął nam bardzo szybko. Serdeczne podziękowania kierujemy do Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS za sfinansowanie w znacznej części zgrupowania oraz do firmy Kris Bus, która jak zwykle bezpiecznie i fachowo zapewniła nam transport. Podziękowania kierujemy również do Marcina Dmochewicza za obecność, wsparcie i naukę windsurfingu na zgrupowaniu — dodaje Leszek Kołodziejski.

Sierpień dla zawodniczek i zawodników LKS będzie równie pracowity. W niedzielę 9.08 reprezentanci lubawskiego klubu wystartują w mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego juniorów i juniorów młodszych, do zmagań dojdzie w Pasłęku.
— Ilość lekkoatletek i lekkoatletów, którzy pojadą do Pasłęka, uzależniona jest od programu zawodów, a tego jeszcze nie poznaliśmy. Być może pojedzie nawet około 30. zawodniczek i zawodników — mówił nam w środę (28 lipca) trener Kołodziejski.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. BOLKO #2953445 | 176.221.*.* 28 lip 2020 12:24

    Słupsk to jeszcze do Bałtyku ze 2o km czyli do Ustki, , ale grupa super i ćwiczenia na poziomie. Nie ma jak do Ludowych Zespołów Sportowych - wiele można załatwić dzienie

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz