Jubileusz Agnieszki Chylińskiej w mrągowskim amfiteatrze

2020-07-23 08:56:20(ost. akt: 2020-07-23 09:09:45)
 CC BY-SA 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/

CC BY-SA 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/

Autor zdjęcia: Piotr Bieniecki / www.fototeo.pl

Zapraszamy na koncert Agnieszki Chylińskiej, który jest częścią trasy Agnieszka Chylińska "Warto było szaleć tak!" 25 lat na scenie. Koncert odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia 2020 r. o godz. 20:00 w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie.
Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.
Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ;-)

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

org.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dopels #2960499 | 188.146.*.* 17 sie 2020 09:01

    Empik Bilet ma rozpiskę jej koncertów. I liczę, że to wszystko będzie się normalnie odbywać. Tzn. spodziewam się, że ludzi na koncertach będzie zdecydowanie mniej, ale co z tego wyjdzie? Zobaczymy...

    odpowiedz na ten komentarz