Siedlisko Cztery Żywioły – Twój mazurski raj

2020-07-20 00:16:01 (ost. akt: 2020-07-20 00:55:49)   Artykuł sponsorowany
Stare mazurskie legendy mówią, że gdy Bóg stworzył już świat i usiadł przyjrzeć się swojemu dziełu, zauważył, iż w kieszeniach zostały mu resztki materii, z której kształtował przeróżne lądy i wody. Nie chcąc, aby cokolwiek się zmarnowało, sięgnął pełną garścią, rozsypał jej zawartość i stworzył Mazury Garbate, bodajże najpiękniejszy zakątek uroczej mazurskiej krainy.
To właśnie tutaj, w otoczeniu łagodnych łąk i malowniczych jezior, odnaleźliśmy wiele lat temu nasz mały raj na ziemi. Miejsce, które może zostać także Państwa rajem – zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego Siedlisko Cztery Żywioły.

Wyjątkowość tego miejsca sprawiła, że pragniemy podzielić się jego urokami również z Państwem. Siedlisko Cztery Żywioły powstało z miłości i pasji do piękna, tradycji, nieskażonej przyrody, dobrego jedzenia i tęsknoty za beztroskim azylem z dziecięcych marzeń. To miejsce, w którym możemy wprost skąpać się w słodkim zapachu kwiatów i woni aromatycznych ziół.

Obrazek w tresci

Wizyta w naszym gospodarstwie agroturystycznym Siedlisko Cztery Żywioły to niezapomniana uczta dla zmysłów, ale i dla ciała. Piękna okolica wprost zachęca do wędrowania lub podejmowania rowerowych wycieczek – to zasługa czystego, zdrowego środowiska i nienaruszonego ręką ludzką krajobrazu. Dwa malownicze jeziora: Dudeckie i Zajdy sprawiają, że Giże – bo tu znajduje się nasze gospodarstwo – to idealna baza wypadowa do uprawiania sportów wodnych, z żeglarstwem i kajakarstwem na czele. A po dniu pełnym intensywnych atrakcji , zawsze możemy znaleźć chwilę, aby w blasku zachodzącego słońca zarzucić wędkę nad jednym z zacisznych brzegów wspomnianych akwenów. Tutaj rybka bierze zawsze.

W naszym Siedlisku Cztery Żywioły każdy znajdzie coś dla siebie. Głodnych nakarmimy pyszną mazurską kuchnią, opartą na produktach z naszego ekologicznego sadu i ogródka. W specjalnej strefie z miejscami siedzącymi odnajdą się u nas fani grillowania. Świeże ryby? Żaden problem – na terenie naszego gospodarstwa agroturystycznego znajduje się staw rybny. Oferujemy także do wypożyczenie sprzęt wodny, w postaci rowerów, łódek i kajaków. Fani sportu z pewnością docenią nasze trawiaste boisko do siatkówki. W chłodniejsze dni zapraszamy do tradycyjnej sauny, w postaci bani ruskiej oraz na partyjkę bilarda czy ping ponga. Od 2013 roku przy naszym gospodarstwie funkcjonuje Lądowisko „GIŻE“, przeznaczone dla szybowców i samolotów. Stwarza to możliwość zorganizowania ciekawych wypraw, rajdów, szkoleń oraz wszelkiego rodzaju imprez lotniczych. Mało? Dla nas to żaden problem. Nieustannie rozwijamy się - jesteśmy pomysłowymi i otwartymi ludźmi, dlatego chętnie zorganizujemy atrakcje na życzenie, aby uatrakcyjnić Państwa urlop.

Nasi goście doceniają fakt, iż organizujemy imprezy integracyjne oraz wyjazdy firmowe, na których – w zależności od pory roku – można wziąć udział w biesiadach, ogniskach, kuligach oraz zabawach tanecznych. Wesele zorganizowane w Czterech Żywiołach to niezapomniane przeżycie, z racji pięknego otoczenia i bliskości natury. Szkolenia, seminaria? Dla nas to żaden problem. Posiadamy dwie sale wykładowe mogące pomieścić odpowiednio do 30 i do 40 osób. W razie potrzeby można je połączyć w jedno pomieszczenie. Jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy szczegóły wydarzenia do Państwa indywidualnych potrzeb, a nasza doświadczona załoga gwarantuje wysoką jakość organizowanych u nas imprez oraz eventów.

Obrazek w tresci

Zmęczeni wędrówką po uroczych Mazurach Garbatych? A może zostaniecie Państwo na dłużej? Dysponujemy dwoma domami dla gości: Domem Gospodarza oraz Małym. W tym pierwszym każdy z 3 pokoi (2-3 i 4 osobowe) dysponuje telewizorem, łazienką oraz dostępem do bezprzewodowego Internetu. Domek Mały to 2 pokoje, które pomieszczą do 7 osób. To właśnie w nim znajduje się ruska bania, z której nasi goście tak chętnie korzystają.

Wielbiciele zdrowego wypoczynku na łonie natury zaglądają do naszego Siedliska Cztery Żywioły już od wielu lat i zawsze wyjeżdżają od nas zadowoleni. Należymy również do Stowarzyszenia Agroturystycznego „Mazurska Kraina“ oraz Warmińsko- Mazurskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego, a jakość świadczonych przez nas usług docenił Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, z którego rąk otrzymaliśmy tytuł laureata nagrody „Czysta i piękna zagroda”. To wyróżnienie niewątpliwie podkreśla wartość świadczonych przez nas usług.

Idealnie czyste środowisko, nienaruszona przyroda i piękny mazurski krajobraz zapraszają wszystkich którzy chcą zregenerować siły, wyciszyć się i zrelaksować. To wszystko znajdą Państwo u nas, w Siedlisku Cztery Żywioły.

Zapraszamy do spotkania z pięknem tego miejsca, któremu oddaliśmy całe nasze serce.

Janina i Ryszard Suchoccy

Giże 50
Gmina Świętajno koło Olecka

tel. 606 – 263 – 533

tel (87) 562 – 52 – 82

e-mail: gize@czteryzywioly.com2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD