Olsztyńska policja prosi o pomoc w identyfikacji zmarłego mężczyzny

2020-07-07 14:51:55(ost. akt: 2020-07-07 14:59:30)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

W ubiegłym roku mężczyzna został przetransportowany z Olsztyna do szpitala w Iławie, w którym kilka miesięcy przebywał na oddziale intensywnej terapii. Niestety, mimo udzielonej mu pomocy medycznej, po kilku miesiącach pobyty w szpitalu mężczyzna zmarł. Do dziś nieznana jest jego tożsamość.
Policja podaje rysopis i informacje charakterystyczne dla mężczyzny, którego tożsamość nadal jest nieznana. Mężczyzna mógł posługiwać się pseudonimem „WALDEK”, był szczupłej budowy ciała, wzrostu około 170 – 175 cm, wiek określa się między 40/55 lat, miał faliste włosy koloru kasztanowego. Denat posiadał grupę krwi ARH+. Jego znakiem charakterystycznym był brak kciuka oraz palca wskazującego prawej ręki.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę proszone są o jak najszybszy kontakt z olsztyńskimi poszukiwaczami.

Informacje można przekazywać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie lub telefonicznie pod numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazywać bezpośrednio do Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób pod numerem tel.: 605549341.


Źródło: KMP Olsztyn


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl