Wyremontowane pomieszczenia wpłyną na wzrost jakości obsługi mieszkańców

2020-06-26 14:47:33 (ost. akt: 2020-06-26 15:09:34)

Autor zdjęcia: Zuzanna Leszczyńska

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. zdecydowało o otwarciu Biura Obsługi Klienta. Teraz wszystkie potrzebne sprawy klienci będą mogli zrealizować w jednym miejscu. Nowy dział będzie mieścił się w siedzibie firmy przy ul. Hallera 32 w nowocześnie wyremontowanych i zaaranżowanych wnętrzach gdzie w przeszłości mieściła się m.in. kasa.
W piątek 26 czerwca 2020 uroczystego otwarcia dokonali Grzegorz Mrowiński - burmistrz Miasta Działdowo, Paweł Cieśliński- starosta działdowski, Sławomir Pszenny- prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Działdowie.

W uroczystości wziął udział również ks. kan. Adam Filarski, dziekan Dekanatu Działdowskiego i proboszcz Parafii pw. Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Działdowie, który poprowadził wspólną modlitwę i poświęcił pomieszczenia.

Uroczystości zaszczycili swoją obecnością: Andrzej Wiśniewski - zastępca burmistrza Miasta Działdowo, Olgierd Zygmund - przewodniczący Rady Nadzorczej PGKiM, Daniel Sarnowski - dyrektor ds. Wodociągów i Kanalizacji, Małgorzata Wojnarowska - dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych, reprezentujący pracowników Bogdan Kopański - Przewodniczący KZ NSZZ Solidarność przy PGKiM.

Wyremontowane pomieszczenia, prócz tego, że podniosą komfort oczekiwania klientów, to również wpłyną na wzrost jakości obsługi mieszkańców.

— Naszym celem jest by zgłoszenia od mieszkańców wpływały w jedno miejsce, co umożliwi szybkie i profesjonalne zarządzanie informacją oraz poprawi jej przepływ. Teraz w jednym miejscu nasi klienci będą mogli dokonać wszelkich czynności dotyczących naszej działalności od zapłacenia faktury po podpisanie umowy czy otrzymanie informacji — mówi Sławomir Pszenny,-prezes Zarządu PGKiM Działdowo.

Remont i wyposażenie pomieszczeń trwały 4 miesiące. Projekt wnętrza to dzieło pracowni projektowej Gabriela disign, remont i wyposażenie wnętrz wykonywali pracownicy PGKiM oraz lokalne firmy zewnętrzne.

Nowe Biuro charakteryzują się dużą, otwartą przestrzenią z zacisznymi miejscami dającymi komfort indywidualnej rozmowy klienta z pracownikami biura.

Wyposażone zostało według nowoczesnych trendów, ale z wieloma akcentami nawiązującymi do historii działdowskich wodociągów. Nie zapomniano również o osobach starszych, które oczekując na rozmowę będą mogły wygodnie spocząć a dla dzieci przygotowany został specjalny kącik, który pozwoli rodzicom na  spokojne załatwienie spraw.

Pozostaje mieć nadzieję, że nowoczesne biuro spodoba się mieszkańcom Działdowa, którzy codziennie korzystają z usług komunalnych oferowanych przez PGKiM.

Biuro Obsługi Klienta otwarte jest:
- w poniedziałek w godzinach od 7:00 do 17:00
- od wtorku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.


Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bema he he he. #2950180 | 31.60.*.* 19 lip 2020 21:26

  Co to ma być? Pomieszczenia poprawią komfort oczekiwania interesantów? I ksiądz nawet tam był. Normalnie Bareja w działdowskim stylu. Schodzimy na psy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. O! #2941252 | 83.9.*.* 30 cze 2020 13:49

  curwa ale kyrk. :))))))))

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. Ksiundz!? #2940718 | 83.9.*.* 29 cze 2020 19:14

  po co, niech mi ktoś odpowie? Religia, wiara to osobista sprawa każdego. Czas najwyższy rozdzielić kościół od państwa. Dlaczego ludziom tak ciężko uwolnić się z CIEMNOGRODU!?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. zig #2939970 | 5.172.*.* 26 cze 2020 22:46

   Pan Pszczenny - przyszły dyktator Dziadowa ...

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

  2. ksw #2939967 | 5.172.*.* 26 cze 2020 22:45

   Brak słów zdjęcia nie oddadzą tego co tam się dzieje ...

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz