Co zrobić gdy brakuje numerka w elektronicznej kolejce?

2020-06-03 12:56:11 (ost. akt: 2020-06-03 12:57:34)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Urząd Miasta Olsztyna

Elektroniczny system rezerwacji kolejki umożliwia zamówienie wizyty w wydziale komunikacji urzędu miasta. Co zrobić gdy w systemie brakuje numerków? Ile osób dziennie przyjmujemy?
Jeżeli nie ma możliwości wyboru terminy wizyty na naszej stronie bezkolejki.olsztyn.eu (szczególnie szybko rezerwowane są numerki w referacie rejestracji pojazdów), oznacza to że wszystkie terminy są zajęte. Każdego dnia w godzinach rannych aktywuje się kolejny dzień do rezerwacji wizyty. A kolejkę można zarezerwować maksymalnie z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

- I tak np. 2 czerwca w godzinach rannych aktywuje się kolejny dzień za 2 tygodnie, czyli 16 czerwca - tłumaczy Jakub Siudziński, zastępca dyrektora Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna - Każdego dnia w systemie pojawia się kolejnych 80 miejsc dla naszych mieszkańców, bo tyle osób dziennie jesteśmy w stanie obsłużyć. Nie mamy wpływu na to, że kolejka ta cieszy się dużym zainteresowaniem i szybko się zapełnia.

Ponadto informujemy, że zgodnie z ustawą z 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw - termin na przerejestrowanie/zgłoszenie nabycia/zgłoszenie zbycia pojazdu został wydłużony do 180 dni.

Zapraszamy także do zapoznania się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna na stronie naszego Biuletynu Informacji Publicznej.