Sportowcy wzięli udział w imprezie dla pacjentów szpitala dziecięcego w Olsztynie [ZDJĘCIA]

2020-06-01 11:46:43(ost. akt: 2020-06-01 14:50:14)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Dzisiaj przed szpitalem dziecięcym w Olsztynie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Na parkingu przy ul. Dworcowej, pod oknami budynku szpitala, pojawili się sportowcy, wśród których nie zabrakło m.in. kulomiota Konrada Bukowieckiego.
Żeby osłodzić Dzień Dziecka pacjentom szpitala, specjalny występ przygotowała olsztyńska grupa Soltare Olsztyn Cheerleader. Ze szpitalnych okien można było obserwować także pokaz treningu rugbistów - Rugby Team Olsztyn, Akademia RTO, Girls TO, Rugby Team Purda. Swój trening pokazali też judocy, na czele których stanął Maciej Sarnacki. Jak do swoich meczy przygotowują się piłkarze ręczni, pokazał KS "Szczypiorniak".

Na placu przed szpitalem pojawił się także utytułowany kulomiot Konrad Bukowiecki, który z myślą o dzieciach udzielił wywiadu.

Pokazy, treningi, wywiady organizatorzy dedykują dzieciom przebywającym na co dzień w szpitalu.
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (1 czerwca) wydaniu m.in.


gietrzwałd jubileuszNa wakacje na świętą Warmię
Pandemia sprawiła, że większość z nas wakacje spędzi w kraju. Samorządowcy chcą przyciągnąć turystów na Warmię. — Chcemy zaoferować nowy produkt – Szlak Świętej Warmii – mówi Andrzej Abako, starosta powiatu olsztyńskiego.

Powstanie państwowa sieciówka?
To całkiem realny scenariusz. Zapowiedział to Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych. I nie chodzi o lokalną sieć, a o coś dużo większego. Ekonomiści i przedstawiciele branży patrzą na ten pomysł z dużą dozą sceptycyzmu.

Moje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa
Dlaczego warto pielęgnować wspomnienia? Proste. Bo są jedynym, co kiedyś nam pozostanie. Wspomnienia mają niesamowitą moc przywoływania dobrych emocji. Czemu tak rzadko z tego korzystamy? W pośpiechu dnia codziennego zapominamy o tych chwilach. Udało nam się jednak zachęcić kilka osób do wspomnień z najpiękniejszego okresu ich życia - dzieciństwa.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kolo #2928209 | 188.147.*.* 1 cze 2020 15:38

    niektóre czirrliderki za dużo w McDolaldzie siedzą...

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)