Znęcał się nad rodziną, trzy miesiące posiedzi w areszcie

2020-05-26 16:11:33(ost. akt: 2020-05-26 16:13:19)

Autor zdjęcia: Archiwum

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy zastosował sąd wobec agresywnego sprawcy przemocy domowej. 28-latek od lutego tego roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką i małoletnią córką. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Czara goryczy przelała się 23 maja br. Jeden z członków rodziny powiadomił policjantów o tym, że mężczyzna znęca się nad swoją partnerką i ich wspólnym dzieckiem.

Policjanci, którzy podjęli interwencję zastali na miejscu agresywnego i pobudzonego 28-latka. W mieszkaniu panował ogólny nieporządek, na podłodze leżało rozbite szkło, poniszczony sprzęt gospodarstwa domowego oraz porozrzucane ubrania i jedzenie.

Pokrzywdzona przyznała policjantom, że gehenna trwa od lutego br. Jej partner będąc pod wpływem alkoholu lub pod działaniem środków odurzających jest agresywny i nieobliczalny, wszczyna awantury domowe, podczas których wyzywa ją, popycha, szarpie, bije po ciele, niszczy wyposażenie mieszkania oraz grozi pobawieniem życia. Ponadto groził jej oraz ich 3-letniej córce przedmiotem przypominającym broń — informuje giżycka policja.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy i prokurator skierowali wniosek o zastosowanie tymczasowego środka zapobiegawczego w postaci aresztu. Sąd Rejonowy w Giżycku przychylił się do wnioski i 25 maja br zastosował wobec 28-letniego oprawcy areszt na okres trzech miesięcy, na czas prowadzonego postępowania.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Gość #2926338 | 77.20.*.* 27 maj 2020 22:29

  Ale ta pani musi kochać swego partnera, skoro od lutego nie zgłasza sprawy. I zapewne po dziś dzień by nic nie powiedziała gdyby nie jej rodzice. Podejrzewam że to oni zgłosili sprawę na policję. Ale nie moja sprawa, o gustach się nie dyskutuje, po prostu niektórzy lubią hardcorowo.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. zenek #2926169 | 83.9.*.* 27 maj 2020 14:05

   Skoro to taki amator trunków to na siłę mu wlać z litr czystego spirytusu do gardła i zobaczyć czy to pomoże Jak nic to nie da to zwiększać dawkę aż problem ustąpi Na wieki

   odpowiedz na ten komentarz