Pozytywny przekaz dnia: Piłkarki i piłkarze ze Stomilu Olsztyn mówią, za co kochają swoje mamy [VIDEO]

2020-05-26 13:11:23(ost. akt: 2020-05-26 13:24:01)

Autor zdjęcia: Pixabay

Z okazji Dnia Matki Stomil Olsztyn przygotował specjalny film.
Za co kocha się mamę? Choćby "za to, że mnie urodziła (...) i woziła na treningi", a nawet za to, że "sprząta". Lista powodów jest długa. A wdzieczność wobec mam - ogromna. Mnóstwa wzruszeń dostarczają wyznania młodszych i starszych piłkarzy Stomilu Olsztyn.Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (26 maja) wydaniu m.in.


Wodomierz policzy opłatę za śmieci
Jeśli radni się zgodzą, to Olsztyn czeka rewolucja w naliczaniu opłat za śmieci, za które będziemy płacić w zależności od zużytej wody. Robi tak coraz więcej samorządów, bo ludzie migają się od płacenia za wywóz odpadów.

Joanna Murzyn z mężem Damianem oraz dziećmi: Luizą i Beniaminem Koniec beki z mamuś na Facebooku
Za sprawą społecznych animozji, internetowe matki mają wizerunek roszczeniowych i żyjących z zasiłków. Internauci robią więc sobie z nich „bekę”, czyli żarty. Słusznie? Pytamy o to Joannę Murzyn, założycielkę facebookowej grupy „Pozytywne Mamuśki Olsztyn”.

Bogumiła z ŁataczówPo kądzieli historia pisana
Dzień Matki, święto matki każdego z pokoleń, które dawniej żyło. Tak przynajmniej jest w moim domu, w którym rodzinną historię matek dokumentują zdjęcia i wspomnienia. To okazja do wspomnienia i babci, i prababci, i praprababci.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. WTF #2925868 | 88.156.*.* 26 maj 2020 21:20

    Źrebak ma za co dziękować, widziałem jak mamusia pisała do drugiego synka sms, że cytuję "Wicia gra dobry mecz", a ten jak zwykle grał padlinę.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz