Był wyciek gazu, są utrudnienia w ruchu i ewakuacja ludzi [ZDJĘCIA]

2020-05-25 13:27:17(ost. akt: 2020-05-25 14:21:49)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KMP w Olsztynie/ Twitter

Podczas prac ziemnych na ul. Armii Krajowej w Biskupcu doszło do rozszczelnienia gazu. Ewakuowano ludzi z pobliskiej apteki. Trwają utrudnienia.
Przy drodze krajowej 57 doszło do awarii gazociągu podczas prac ziemnych przy parkingu nieopodal Szpitala Powiatowego w Biskupcu. W pewnym momencie operator koparko-ładowarki zawadził o gazociąg, doprowadzając do rozszczelnienia. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz pogotowie gazowe, dzięki którym na miejscu odcięto odpływ gazu. Ewakuowano pracowników pobliskiej apteki.

Jak informuje policja, operator koparki był trzeźwy.

W chwili obecnej trwają prace związane z usuwaniem awarii. Droga nr 57 w rejonie miejsca zdarzenia jest całkowicie zablokowana (od ul. Niepodległości do ul. Żelaznej jest całkowicie nieprzejezdna. Policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia potrwają kilka godzin.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (25 maja) wydaniu m.in.


zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuNajmłodsi wracają dziś do szkół
Od dziś częściowo zostały odblokowane zajęcia w szkołach. Sposób ich prowadzenia zależy jednak od dyrektorów, więc każda placówka może organizować zajęcia trochę inaczej. Brak szczegółów nie pomaga w ich organizacji.

Majówka nad jeziorem Ukiel Olsztyn szykuje się do sezonu
W środę odbędzie się sesja Rady Miasta, którą zdominuje przygotowanie Olsztyna do sezonu letniego. Na tapecie są OSiR, instytucje kultury czy oświata. Ale i tak wszystko to jedna wielka niewiadoma, bo epidemia może pozmieniać plany.

Sondaż: chcemy handlu w niedzielę
Czy sklepy znowu będą otwarte w niedziele, a przynajmniej do końca roku? Chce tego co drugi z nas. To niewykluczone, bo pandemia zmieniła wszystko, także handel i nasze spojrzenie na pracę i zakupy w siódmym dniu tygodnia.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Jak zwykle #2925611 | 81.15.*.* 26 maj 2020 12:05

    Partacz Development

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz