Siłownie czekają na wytyczne

2020-05-21 15:00:40 (ost. akt: 2020-05-21 11:46:32)

Autor zdjęcia: freepik.com

Wkrótce kolejny, czwarty etap odmrażania gospodarki. Niebawem otwarte zostaną siłownie i kluby fitness. Sprawdziliśmy, jak przygotowują się olsztyńskie kluby na otwarcie po pandemii i czy liczą na powrót klientów?
Wicepremier Jadwiga Emilewicz zapowiedziała, że rząd chce przygotować nowe wytyczne, które pozwolą na otwarcie klubów fitness i siłowni, w tym także największych sieci. Zapowiedziała, że jest w stałym kontakcie z przedstawicielami branży, z którymi konsultowane są potencjalne rozwiązania, które pozwolą na przywrócenie pracy klubów. Dodała również, że większą odporność na koronawirusa mają osoby sprawne i zdrowe. Możliwość uprawiania sportu jest więc bardzo ważna.

Do lata został miesiąc. To niewiele, żeby wyrobić sobie formę i popracować nad szczupłą sylwetką. 85 proc. Polaków deklaruje, że po zakończeniu pandemii będzie ćwiczyć więcej niż przed jej wybuchem. I z niecierpliwością czekają na otwarcie siłowni i salonów fitness. Złośliwi twierdzą, że przytyli głownie ci, co nie ćwiczyli wcześniej, bo większość klubów oferowała zajęcia on line.

Czytaj e-wydanie

Aby przeczytać cały artykuł, kup e-wydanie Gazety Olsztyńskiej.

Wejdź na stronę >>> kupgazete.pl lub kliknij w załączony PDF.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Student #2924124 | 37.47.*.* 22 maj 2020 10:31

    Ehhhh i na co to komu? Rozumiem rekreacyjne rowerek czy sobie pobiegać na dworze. Ale targać żelastwo co dzień jak zawodowiec a pod 40ke mieć stawy jak 80 latek? Bo taka moda. Nie rozumiem tego. I jeszcze dumne się prężą do lustra na instagramku. nie patrzą na to ,że ich idole zarabiają na tym targaniu żelastwa więc kontuzje są ceną. Tylko ich na starość będzie stać na lekarzy. Za to tych wszystkich amatorów raczej nie;/

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz

  2. auper #2923970 | 37.47.*.* 21 maj 2020 20:11

    Nie ma to jak ćwiczyć w maseczce i gumowych rękawiczkach. Wystarczą maseczki obowiązkowe na rowerze...Czy jest gdzieś granicą absurdu?

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD