Różne oblicza izolacji [PODCAST]

2020-05-13 18:00:40 (ost. akt: 2020-05-13 11:27:46)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Wielotygodniowa izolacja społeczna negatywnie wpływa na komunikację międzyludzką. Przez brak bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem wzrastają bowiem poczucie wewnętrznego niepokoju, lęk oraz strach.
– Ludzie nie mogą obejść się bez więzi społecznych. Im trudniejsze stają się czasy, tym bardziej ich potrzebują – przekonuje dr Magdalena Zubiel-Kasprowicz, psycholożka z Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy.Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (13 maja) wydaniu m.in.

Czesław Jerzy Małkowski niewinnyOlsztyńska "seksafera" w Sądzie Najwyższym
Sprawa olsztyńskiej "seksafery" trafi ponownie do sądu. Prokuratura Okręgowa w Białymstoku, która nie zgodziła się z wyrokiem uniewinniającym byłego prezydenta Olsztyna, złożyła kasację. Zajmie się nią Sąd Najwyższy.

Kierowca ma trafić do aresztu
Wczoraj Sąd Okręgowy w Olsztynie uwzględnił zażalenie prokuratora oraz pełnomocnika oskarżycieli posiłkowych i zastosował tymczasowy areszt dla kierowcy, którzy w Szczytnie potrącił babcię i bliźniaków. Trafi on tam na 3 miesiące.

Konflikt w olsztyńskim teatrze
Aktor olsztyńskiego Teatru im. Stefana Jaracza twierdzi, że stracił pracę, bo bronił praw pracowników. Zwolnił go dyscyplinarnie dyrektor teatru. — Z pełnym przekonaniem będę bronić swojej decyzji przed sądem — mówi.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ? #2920288 | 185.138.*.* 14 maj 2020 09:17

    Nie zabije nas żaden "wirus"!!! Zabiją nas skutki nagonki: nerwica, strach, nadciśnienie, "kagańce" noszone na polecenie władzy, która sama ich nie nosi. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Milicyjne kontrole także zdrowia nam nie dodają.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) odpowiedz na ten komentarz

  2. Brednie! #2920209 | 94.254.*.* 14 maj 2020 05:20

    Od wielu lat ludzie sami się "izolują". Najlepiej widać to miastach, gdzie mieszkańcy z klatki schodowej praktycznie się nie znają!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)