34-letni mężczyzna z Olsztyna zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

2020-05-11 10:16:32 (ost. akt: 2020-05-11 10:35:07)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Głośne zachowanie – to właśnie z tego powodu w mieszkaniu 34-latka musieli interweniować policjanci. Na miejscu zastali mężczyznę leżącego w wannie, a jego zachowanie wskazywało, że mógł być pod działaniem środków odurzających. Funkcjonariusze w mieszkaniu 34-latka znaleźli również narkotyki – marihuanę i amfetaminę. Ich właściciel usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji zabronionych. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.
W ubiegłym tygodniu oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który zachowuje się głośno, krzyczy, zakłóca spokój innym mieszkańcom.

Na miejsce został wysłany patrol z Wydziału Zabezpieczenia Miasta, który zastał w łazience w mieszkaniu, leżącego w wannie 34-latka. Mężczyzna był pobudzony, krzyczał, wypowiadał się nielogicznie. Jego zachowanie wskazywało, że mógł być on pod działem środków odurzających. 34-latek został zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W trakcie interwencji policjanci w pokoju 34-latka zauważyli słoiki z zawartością suszu roślinnego i białym proszkiem. W trakcie dalszego przeszukania kolejne środki zabronione znaleziono w lodówce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana o łącznej masie ok. 300 gramów. Materiał został przekazany do dalszych badań laboratoryjnych.

34-latek po wyjściu ze szpitala został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.


Źródło: KMP OlsztynCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (11 maja) wydaniu m.in.

Inwestor nie wyląduje w Gryźlinach Nie będzie inwestycji na lądowisku w podolsztyńskich Gryźlinach. Miała tu powstać fabryka elementów budowlanych z litego drewna. Jednak austriacki inwestor wycofał się i rozmowy zostały przerwane. Poszło o cenę działki i rosnący opór społeczny.

Witaj szkoło, żegnaj szkoło
W połowie maja mamy poznać decyzję w sprawie dalszej organizacji pracy szkół. Na razie zajęcia są wstrzymane do 24 maja. Ale można już przewidzieć, co zmieni się w ich pracy. Wielu uczniów i nauczycieli chce wrócić. Tylko czy to ma sens?

Jest akt oskarżenia w sprawie śmierci 9-latka
Właściciel lunaparku, w którym miał miejsce śmiertelny wypadek z udziałem 9-letniego chłopca, stanie przed sądem. Prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu.Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. PZ #2919116 | 188.147.*.* 11 maj 2020 17:11

  No i to jest wiadomosc! Brawo! Lipę ma że ryja nie darł w Szczytnie, tam gdy się przyznajesz że to twoja lodówka, gdy wyrazisz skruchę i przeprosisz sąsiadów za brzydkie zachowanie nie dostajesz 3 msc aresztu tylko hasasz dalej na wolności. Tamten 8 za rozjechanie ludzi, ten 10 za rzekome okradanie państwa, tzn posiadanie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. vum #2919007 | 79.190.*.* 11 maj 2020 12:06

  Żuraw to ty szmaciażu ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

 3. Beheee #2918979 | 31.0.*.* 11 maj 2020 11:04

  Jak miło :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.