Zderzenie samochodów w Olsztynie. Są utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]

2020-05-06 11:58:47(ost. akt: 2020-05-06 12:21:52)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W środę około godziny 11 na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie kierująca seatem 33-latka uderzyła swoim pojazdem w tył volkswagena, którym podróżowała para.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kobieta jadąca seatem zagapiła się i nie zauważyła, że kierowca volkswagena zwolnił. W efekcie jej auto uderzyło w tył volkswagena, za kierownicą którego siedział starszy mężczyzna.

W wyniku uderzenia volkswagen zjechał na pobocze i uderzył w szyld reklamowy. Na szczęście przy drodze nie było wówczas pieszych.

Poza kierowcą, który po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego nie zdecydował się pojechać na obserwację do szpitala, volkswagenem podróżowała starsza kobieta. Nie doznała ona poważnych obrażeń.

Bez szwanku z kolizji wyszła też 33-latka, która jednak poniesie konsekwencje finansowe swojego gapiostwa. Kobieta kierująca seatem dostała 500 zł mandatu i 6 punktów karnych.
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (6 maja) wydaniu m.in.


Pandemia zabiera Polakom pracę
Czy wzrośnie zasiłek dla bezrobotnych? Prawdopodobnie tak, zgodnie z tym, co mówił w ubiegłym tygodniu prezydent Andrzej Duda. Zasiłek miałby wzrosnąć o ponad połowę, do 1300 zł brutto. Być może pojawi się też dodatek solidarnościowy.

Michał Piotr Wypij (politolog) - kandydat do Sejmu w okręgu nr 35, numer na liście 20
Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
członek partii politycznej: Porozumienie Gowina
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej - OlsztynPolityczne szachy mają granice
Czy posłowie Porozumienia poprą ustawę o korespondencyjnym wyborze prezydenta? Jakie mogą być skutki takiej decyzji: rozpad koalicji, dymisje w rządzie? O tym rozmawiamy z Michałem Wypijem, olsztyńskim posłem Porozumienia.

Działkowcy zapłacą więcej za wodę
To wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Olsztynie, który uznał, że działkowcy, to nie... rolnicy. Wyższe opłaty za wodę to pokłosie suszy, która zmusza do oszczędzania wody na wszelkie możliwe sposoby.
Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. EMIL #2916947 | 89.228.*.* 6 maj 2020 18:37

  A mi dzisiaj pewna pani po wyjściu z tramwaju na Kościuszki na maskę chciała wejść.Zamiast po wyjściu z tramwaju przejść na chodnik przejść parę metrów i przejść przejściem dla pieszych na drugą stronę to bezczelny babsztyl sunie po ulicy wzdłuż tramwaju wymachuje witami i jeszcze coś burczy więc podesłałem wiązankę a następnym razem na zderzak wezmę

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

 2. Janusz #2916899 | 83.5.*.* 6 maj 2020 17:04

  Jak widzę babę za kółkiem uciekam na sąsiedni pas ruchu

  odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Kola. #2916832 | 95.160.*.* 6 maj 2020 15:12

   Dzisiaj sam byłem świadkiem, jak pani taka ok. 33 właśnie, jechała oplem nie włączając kierunkowskazów przy zmianie pasa ruchu i to kilkakrotnie.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. JaCieKręcę #2916814 | 88.156.*.* 6 maj 2020 14:39

    Już tu ktos pisał, że SESEmesiki często bywają powodem "zagapienia się". Ja bym dodał do tego "jazdę na zderzaku", które w połączeniu z SESEmeskami, poprawianiem makijażu i innymi czynnościami zaobserwowanymi w lusterku wstecznym świetnie wpływają na robienie róznych dzwonów. Do tego chorobliwy wstręt ZA WIELU kierowców i kierowczyń do przestrzegania reguł na drogach jest jak woda na młyn do walenia w kufer. Drogie władze, poczekajcie jeszcze naprawdę NIE trzeba się spieszyć z poprawianiem przepisów. Gapie same się wybiją, zapewniam.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

   2. szpila #2916799 | 88.156.*.* 6 maj 2020 14:15

    Spuścili durniów ze smyczy,a mandaty raczej nie odstraszają.Dopóki mandaty nie wzrosną 10-krotnie,nic na polskich drogach się nie zmieni,no chyba że na gorsze!

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    Pokaż wszystkie komentarze (12)