IKEA pomaga iławskiemu szpitalowi

2020-05-06 10:34:15(ost. akt: 2020-05-06 10:42:16)

Autor zdjęcia: Powiat iławski

Powiatowy Szpital im. Wł. Biegańskiego w Iławie, jak wszystkie placówki medyczne w Polsce, potrzebuje pomocy w tym trudnym czasie pandemii. Na szczęście pomoc dociera nieustannie, tym razem nadeszła z Lubawy.
Jak informuje "powiat iławski" - O Szpitalu pamiętał także nasz wieloletni przyjaciel firma IKEA Industry Lubawa. Od kilkunastu lat IKEA wspiera naszą placówkę i nie zapomniała o nas również w czasach pandemii COVID-19. W imieniu firmy maseczki ochronne dla naszego personelu przekazała Pani Wanda Chełkowska – Paw Menedżer ds. komunikacji.

Iławski szpital otrzymał pomoc od LPP z Gdańska. Wcześniej podobne wsparcie otrzymał Szpital Powiatowy w Nowym Mieście.

W ostatnim czasie firma LPP S.A. z Gdańska przekazała w ramach prowadzonej akcji #LLPpomaga maseczki ochronne. DZIĘKUJEMY!!!

Powiat iławski:

Obrazek w tresci

W ostatnim czasie na terenie powiatu iławskiego nie przybywa osób chorych, liczymy osoby które wyzdrowiały. Społeczna dyscyplina i ochrona placówek medycznych, także dzięki darczyńcom, przynosi efekty. Dziękujemy!

a.laskowska@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (6 maja) wydaniu m.in.


Pandemia zabiera Polakom pracę
Czy wzrośnie zasiłek dla bezrobotnych? Prawdopodobnie tak, zgodnie z tym, co mówił w ubiegłym tygodniu prezydent Andrzej Duda. Zasiłek miałby wzrosnąć o ponad połowę, do 1300 zł brutto. Być może pojawi się też dodatek solidarnościowy.

Michał Piotr Wypij (politolog) - kandydat do Sejmu w okręgu nr 35, numer na liście 20
Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
członek partii politycznej: Porozumienie Gowina
Siedziba Okręgowej Komisji Wyborczej - OlsztynPolityczne szachy mają granice
Czy posłowie Porozumienia poprą ustawę o korespondencyjnym wyborze prezydenta? Jakie mogą być skutki takiej decyzji: rozpad koalicji, dymisje w rządzie? O tym rozmawiamy z Michałem Wypijem, olsztyńskim posłem Porozumienia.

Działkowcy zapłacą więcej za wodę
To wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Olsztynie, który uznał, że działkowcy, to nie... rolnicy. Wyższe opłaty za wodę to pokłosie suszy, która zmusza do oszczędzania wody na wszelkie możliwe sposoby.Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Robol #2919174 | 5.173.*.* 11 maj 2020 20:30

    Aby pomóc szpitalowi trza najpierw zaoszczędzić na Robolach. O taką pomoc Wam chodziło Top Menagery na wypasionych stanowiskach?

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Kornik #2916716 | 109.95.*.* 6 maj 2020 11:53

    Wartość pomocy oferowanej przez Ikea? Wstyd pisać?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz