Hotelik OSiR czeka na gości. Był miejscem kwarantanny, z którego na szczęście nikt nie skorzystał

2020-05-05 14:56:59(ost. akt: 2020-05-05 15:03:56)

Autor zdjęcia: archiwum

Na początku epidemii koronawirusa, samorządy zostało zobligowane do przygotowania miejsc zbiorowej kwarantanny. W Lubawie był to Hotelik OSiR.
Na szczęście nikt nie musiał i nie korzystał z tego miejsca z powodu pandemii. Nie było potrzeby zbiorowej kwarantanny. To czas aby hotelik znowu przyjął gości.

Od 6 maja 2020 działalność wznawia hotelik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie.
Przez równe 51 dni, miejsce to było przygotowane na czas kwarantanny, jednak jak informuje OSiR - "Szczęśliwie dla wszystkich "scenariusz włoski" w Polsce, nie miał póki co miejsca i nikt do naszego obiektu nie zawitał".

Recepcja wraca do normalnej pracy, jednak na wznowienie pracy zaplecza gastronomicznego oraz sauny, siłowni i innych obiektów zaplecza sportowo-rekreacyjnego, trzeba będzie poczekać.

a.laskowska@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (5 maja) wydaniu m.in.

Chętnie wróciliśmy do galerii
W poniedziałek ponownie otworzyły się galerie handlowe. Olsztyniacy ruszyli do nich chętnie. Niektórzy z ciekawości, inni w określonym celu. Galerie spodziewają się stopniowego zwiększania ruchu. Zwłaszcza po godzinach pracy.

Polityczne gierki pod wybory
Gdyby sprawa nie dotyczyła głowy państwa, to można byłoby nawet się pośmiać, ale chodzi o wybory prezydenta RP, więc Polakom wcale nie jest do śmiechu. I choć do wyborów zostało zaledwie kilka dni, to nadal mamy wyborczy chaos.

Zmarł Kubuś, Bartosz walczy o życie
W szpitalu dziecięcym zmarł jeden z bliźniaków poszkodowanych w wypadku. 1,5-rocznego Kubusia, pomimo wysiłku lekarzy, nie udało się uratować. Bartosz wciąż walczy o życie.Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Elo #2919176 | 5.173.*.* 11 maj 2020 20:33

  Miałem krótka nadzieję że będzie pożytek z tej gazeciny pod nowymi rządami. Niestety szybko zostałem sprowadzony na ziemię. Zwierzchnictwo służbowe na szczeblach władzy jest i będzie.

  odpowiedz na ten komentarz

 2. lala #2917082 | 185.135.*.* 6 maj 2020 23:53

  Cenzura na tym portalu była jest i będzie ponieważ burmistrz trzyma rękę na pulsie. Nowa redakcja zaczyna od manipulacji

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. Karol #2917057 | 37.47.*.* 6 maj 2020 22:33

  Dlaczego nie wszystkie artykuły można komentowac?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz