W lesie pod Olsztynem znaleziono ciało zaginionego mężczyzny

2020-04-28 11:23:31(ost. akt: 2020-04-28 12:31:18)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Olsztyńscy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu mieszkańca miasta. Bezzwłocznie rozpoczęte zostały działania poszukiwawcze, które trwały kilka godzin. Zakończone zostały w momencie, gdy funkcjonariusze odnaleźli ciało zaginionego mężczyzny w okolicy miejscowości Kudypy.
— Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, technik kryminalistyki oraz prokurator. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w prosektorium do dalszych badań. Policjanci osobiście poinformowali najbliższą rodzinę mężczyzny o tym fakcie i okolicznościach związanych z tą sprawą — poinformował podkom. Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie

Do zdarzenia doszło w sobotę (25 kwietnia). W tej chwili trwają czynności wyjaśniające.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (28 kwietnia) wydaniu m.in.

Jarosław SzunejkoZwolnienie nawet e-mailem
Dziś rząd ma zająć się  tzw. tarczą antykryzysową 3.0. Kolejna wersja tarczy, która ma chronić firmy i miejsca pracy, nie napawa optymizmem, a już na pewno pracowników, bo szef będzie mógł nas zwolnić, wysyłając nam e-mail.

Wrócili zmęczeni i bardzo dumni
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lub. trwała normalna służba. Nagle22 kwietnia nadeszła wiadomość o alarmowym wyjeździe do pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym. Dowódca zmiany wyznaczył pięciu ludzi...

Za rękę i pod rękę nie wolno
Rząd złagodził nieco obostrzenia związane z pandemią. Nie musimy już siedzieć w domu. Śmiało możemy pojechać samochodem na wycieczkę za miasto, pójść na rower czy umyć samochód w myjni, nie narażając się przy tym na mandat.