35-latek kradł w jednym z olsztyńskich sklepów. Został złapany na gorącym uczynku

2020-04-21 11:31:59(ost. akt: 2020-04-21 13:12:29)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: BS

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 35-latka podejrzanego o kradzież elektronarzędzi w jednym ze sklepów w Olsztynie. Wartość strat oszacowano na ponad 1500 złotych. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W poniedziałek (20 kwietnia) olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów na terenie miasta. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol.

Z relacji pracownika ochrony wynikało, że mężczyzna ukradł elektronarzędzia na łączną kwotę ponad 1500 złotych. Po przekroczeniu linii kas nie płacąc za towar, został ujęty przez ochroniarza i przekazany funkcjonariuszom.

Sprawcą okazał się 35-letni mężczyzna, który został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (21 kwietnia) wydaniu m.in.

urna wyborcza - ilustracja do tekstuNie było chętnych do komisji
Gdybyśmy 10 maja mieli pójść do urn i wybrać prezydenta RP, to nie byłoby komu policzyć głosów. Z powodu pandemii po raz pierwszy nie udało się powołać wszystkich obwodowych komisji wyborczych. Wczoraj minął termin ich powołania.

Skrzynka pocztowa przydrożnaTrzeba mieć skrzynkę na listy
Zwykła skrzynka na listy niespodziewanie stała się sprawą polityczną. A wielu z nas pewnie dopiero teraz usłyszało, że za brak takiej skrzynki grozi nawet do 10 tys. zł grzywny.

Spowiedź duszy w telefonie
Izolacja w czasach pandemii koronawirusa jest przyczyną stresu oraz lęku o przyszłość. Wiele osób nie wie, jak sobie z tym poradzić. Andrzej Dramiński opowiada o wzmożonej aktywności w tych dniach Olsztyńskiego Telefonu Zaufania „Anonimowy Przyjaciel”.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. cde #2909852 | 88.156.*.* 21 kwi 2020 17:00

    Wszystkim pijakom, kierowcom z promilami i złodziejom TYLKO grozi. Gdyby groźby były realizowane to by było mniej tego dziadostwa.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)