Ponad 1,8 tys. pracowników służby zdrowia skorzystało z biletów za złotówkę

2020-04-20 14:27:05 (ost. akt: 2020-04-20 15:59:48)

Autor zdjęcia: Karol Kiłyk

W ramach specjalnej oferty dla pracowników służby zdrowia, przewoźnik umożliwił im zakup biletu miesięcznego za symboliczną złotówkę. W ciągu dwóch tygodni POLREGIO sprzedało ponad 1800 takich biletów.
Oferta ta to ukłon przewoźnika w stronę personelu medycznego ofiarnie walczącego ze skutkami epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.
— Wspieramy pracowników służby zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie oferując możliwość zakupu biletu miesięcznego POLREGIO za 1 zł. Myślimy jednak też przyszłościowo, stąd już teraz pracujemy nad rozwiązaniem, które sprawi, że pracownicy służby zdrowia zawsze będą czuli się przez nas doceniani — powiedział Krzysztof Zgorzelski, prezes POLREGIO.

Gdy sytuacja w Polsce wróci do normy, POLREGIO planuje nie tylko utrzymać swoją ofertę, ale również ją zmodyfikować, aby była bardziej kompleksowa, a pracownicy służby zdrowia pozostali jako zasłużenie doceniani pasażerowie korzystający z usług przewoźnika.

Bilety miesięczne za 1 zł wydawane są na konkretny odcinek na przejazdy „tam i z powrotem”, a ich zakup jest możliwy w kasach biletowych, w systemie sprzedaży na stronie internetowej polregio.pl, poprzez KOLEO, a także w pociągu u obsługi (bez opłaty za wydanie biletu).

Każda osoba z biletem miesięcznym za 1 zł dla pracowników służby zdrowia musi posiadać w pociągu ważny dokument poświadczający uprawnienie do korzystania z takiego przejazdu (właściwy dla wykonywanego zawodu).

Źródło: POLREGIO


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (20 kwietnia) wydaniu m.in.

Kiedy i jak wybierzemy prezydenta?
Konia z rzędem temu, kto powie kiedy odbędą się wybory prezydenckie w Polsce. Mamy coraz większy mętlik i  przeciętny  Kowalski zaczyna się głęboko zastanawiać, w co grają politycy. A do tego dochodzi jeszcze strach przed koronawirusem.

Roman Klasa - Operator 112Ludzie potrafią pluć jadem
Roman Klasa przez sześć lat pracował jako operator numeru 112 w Centrum Powiadamiania Ratunkowego. I mówi: „dziś wiem, jak brudne i niemoralne jest społeczeństwo". Napisał o tym książkę „Operator 112”.

Pracuje nad szybkim testem na koronawirusa
Po maturze wyprowadził się z Lubawy, aby rozpocząć studia. Dziś jako doktor inżynier pracuje nad tanim i szybkim testem do wykrywania koronawirusa. To wyścig z czasem i pełne poświęcenie.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rol. #2909489 | 5.173.*.* 20 kwi 2020 23:03

    porażka i moja stomatolog też jeździ za zeta.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. :) #2909337 | 176.221.*.* 20 kwi 2020 17:57

    honorowi ludzie :) proponuje pizze za free jeszcze

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD