Ewa Renkel-Bucha: Moja doba nie składa się z godzin, lecz z minut

2020-04-18 12:11:11(ost. akt: 2020-04-18 00:24:14)

Autor zdjęcia: archiwum Ewy

Wciąż w biegu, z energią i pasją. Spełniona w życiu rodzinnym i zawodowym. Jej wizytówką jest uśmiech. Ewa Renkel-Bucha to kobieta biegająca, pracująca, kochająca życie. Dba o każdą jego minutę.
Są osoby, które swoje życie traktują z szacunkiem i dają nam motywację. Pokazują, że mimo obowiązków można znaleźć przestrzeń dla siebie. Ewa Renkel-Bucha z Nowego Miasta to młoda, ambitna i piękna kobieta, która opowiada o czymś, co wydaje się nierealne.

Patrząc na media społecznościowe pani Ewy, rzuca się w oczy przede wszystkim uśmiech i … treningi o wczesnych porach. Na myśl o porannym bieganiu, w środku tygodnia, robi się wielkie oczy. No bo jak to możliwe? Przecież ledwo człapiemy do kuchni po poranną kawę, ledwo wyrabiamy się na godzinę 8 do pracy. Gdzie tu jeszcze czas na trening? Pani Ewa pokazuje, że to klucz do dobrego dnia. Kawa nie da takiej energii, jak poranny zastrzyk biegania okraszony wschodami słońca [...].

To jest fragment artykułu. Cały tekst można przeczytać w weekendowym (18-19 kwietnia) wydaniu "Gazety Olsztyńskiej".


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W weekendowym (18-19 kwietnia) wydaniu m.in.

Oksana SytczykTłumaczył, że życie żony księdza jest trudne
Czy można być żoną proboszcza w Polsce? Oczywiście. Jest nią Oksana Sytczyk. Ona i jej mąż Bogdan mają trójkę dzieci. Szokujące?! Niekoniecznie. Księża Kościoła greckokatolickiego mogą się żenić, pod warunkiem, że przyszłą żonę znajdą jeszcze przed swoimi święceniami.

Stulecie WinnychStulecie Winnych – przewodnik po serialu
W rodzinie Winnych można zobaczyć odbicie losów Polaków na przestrzeni ostatnich dekad. Nic więc dziwnego, że TVP zdecydowała o realizacji serialu na podstawie sagi Ałbeny Grabowskiej. W telewizji możemy właśnie oglądać drugi sezon tej produkcji.


Pędzi na ratunek, gdy zawyje syrena
To prawdziwy wulkan kobiecości, odwagi, ambicji. Kobieta o wielkim sercu — Dorota Karbowska, żona, mama, strażak i żołnierz. Zawsze w gotowości, aby nieść pomoc innym.