Dziś swoje święto mają bohaterowie!

2020-04-07 10:52:25(ost. akt: 2020-04-07 11:10:58)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia. To doskonały pretekst, by życzenia złożyć wszystkim tym, którzy każdego dnia swoją pracą toczą walkę o nasze zdrowie i życie.
Wszystkim pracownikom służby zdrowia składamy najlepsze życzenia i zapewniamy, że nie zapominamy o Państwa ciężkiej pracy i bardzo ją doceniamy. Kłaniamy się Państwu za codzienne poświęcenia i trzymamy kciuki za sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Świadomość, że jesteście i czuwacie, sprawia, że my wszyscy czujemy się bezpieczniej. Oby i Państwu nie brakowało poczucia wsparcia i dumy z wykonywanej pracy. Dziękujemy!


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (7 kwietnia) wydaniu m.in.

Wielki festiwal pogardy
Polskie szkoły przeszły do sieci. Każdy, kto choć trochę zna się na cyfryzacji, wiedział, jak to będzie wyglądało. Problem w tym, że przez osoby odpowiedzialne za to zamieszanie znowu zapłacili nauczyciele. Ale też uczniowie.

Teraz auta nie umyjesz
W kwestii tego, co można, a czego nie można robić podczas epidemii koronawirusa, wciąż jest wiele niejasności. I raczej się to prędko nie zmieni, a nawet będzie ich więcej. W zasadzie wszystko zależy od interpretacji.

Maseczki ochronne powinny być noszone podczas zakupówKto nie nosi, ten roznosi
Z inicjatywą wyszła Dagmara Omieczyńska-Nastaj, iławska lekarka, która propaguje noszenie maseczek, ich właściwe użytkowanie oraz dezynfekowanie. Chciałaby, żeby w każdym sklepie, w miastach i na wsiach, ludzie nosili maseczki.

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. niewiadomski #2901793 | 83.9.*.* 7 kwi 2020 14:12

  bohaterzy czy frajerzy oto jest pytanie /ja pracuje i chyba jestem niestety frajerem /

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. slayer #2901723 | 176.221.*.* 7 kwi 2020 12:27

  Bohaterowie to też kasjerki,kasjerzy,ochroniarze,pracownicy stacji paliw,kierowcy, pracownicy oczyszczania miast i wszyscy Ci którzy pracują,zeby inni mogli siedzieć w domach i narzekać jak to im ciężko.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. Z"ukosa" #2901720 | 83.9.*.* 7 kwi 2020 12:20

  Nastał czas by "wielcy" powstali , nastał czas byśmy "wielkich" poznali . Nastał czas Szacunku dla "Wielkich" .....Jesteście "wielcy" Farmaceuci ,Ratownicy, Lekarze , Pielęgniarki , Kierowcy karetek, Pracownicy utrzymania higieny w placówkach służby zdrowia. itp.itd. ..wszak wielkość czynami i odpowiedzialnością się mierzy. Dziękujemy !!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz