Dziś Dzień Aktywności Fizycznej. UWM zachęca: zostań w domu i zadbaj o sylwetkę [VIDEO]

2020-04-06 17:30:36(ost. akt: 2020-04-06 17:47:01)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay

6 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Aktywności Fizycznej. Chociaż w czasie koronawirusa nie wolno nam uprawiać sportu na zewnątrz, UWM zachęca do tego, by zostać w domu i ćwiczyć z pracownikami Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.
Choć studenci zostali w domach, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu nie przestaje namawiać ich do tego, by dbali o swoje sylwetki. Na profilu facebookowym uczelni pojawił się film rozpoczynający cykl nagrań, które pozwolą na utrzymanie kondycji.
Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

Obrazek w tresciCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (6 kwietnia) wydaniu m.in.

Nasze głosy trafią do kopert?
Dzisiaj pod głosowanie ma trafić autopoprawka PiS do zmian w Kodeksie wyborczym. Zakłada wybory korespondencyjne. Opozycja jest przeciw. Chce wprowadzenia stanu klęski żywiołowej. Wówczas wybory byłyby trzy miesiące po jego zakończeniu.

Firma stoi, to ludzie się boją
Tarcza antykryzysowa nie uratuje wszystkich miejsc pracy. W pierwszych dwóch dniach kwietnia w urzędzie pracy w Olsztynie zarejestrowała się aż jedna trzecia wszystkich osób co w marcu. A to dopiero początek — przewidują eksperci.

Pani Monika jest pierwszą pacjentką, która metodą FAUCS urodziła bliźnięta. Mama i dzieci czują się dobrze.Pierwsze takie bliźniaki
W Klinice Ginekologii MSZ w Olsztynie urodziły się bliźnięta z cięcia cesarskiego przeprowadzonego metodą FAUCS. O pierwszym tego typu zabiegu w Polsce rozmawiamy z prof. Marcinem Jóźwikiem.