Wiosenna przerwa świąteczna. Lekcje online zostaną zawieszone

2020-04-01 16:12:07(ost. akt: 2020-04-01 16:41:42)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Lekcje online będą zawieszone w czasie od 9 do 14 kwietnia — informuje Ministerstwo Edukacji Narodowej.
W związku z epidemią koronawirusa zajęcia stacjonarne w szkołach i przedszkolach zostały zawieszone do 10 kwietnia. Od 25 marca odbywają się zajęcia online.

Jak co roku przed Wielkanocą uczniów czeka przerwa w nauce. — Od 9 do 14 kwietnia w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów — czytamy w komunikacie MEN. — Natomiast przedszkola, jako placówki nieferyjne, do 10 kwietnia prowadzą swoją działalność z dziećmi zgodnie z przepisami prawa o czasowym ograniczeniu funkcjonowania jednostek systemu oświaty.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (1 kwietnia) wydaniu m.in.

Trzymaj dystans i zostań w domu
Wczoraj premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia wprowadzone z powodu pandemii. Od dziś obowiązują ograniczenia liczby osób w sklepach, godziny tylko dla seniorów, ograniczenia w poruszaniu, zostają zamknięte parki, a w pracy trzeba będzie trzymać dystans.

Termy Warmińskie Z tarczą czy na tarczy?
O ile kolejne restrykcje, które wprowadza rząd w związku z pandemią, mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, tak tarcza antykryzysowa nie ochroni firm i ludzi. To opinia wielu przedsiębiorców, którym widmo bankructwa zagląda w oczy.

Przeżył sto lat i z uśmiechem czeka na kolejne urodziny
Gdy pan Józef Januszkiewicz przyszedł na świat, było po I wojnie światowej. Ludzie żyli jeszcze w strachu i biedzie. Kiedy wchodził w dorosłe życie, wybuchła druga wojna. Jego długie życie miało blaski i cienie. Tak w skrócie wygląda historia stulatka z Jedwabna.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wacław #2898162 | 79.184.*.* 1 kwi 2020 20:38

    Się napracowali :))))))) proponuję jeszcze wydłużyć wakacje!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-6) odpowiedz na ten komentarz

  2. gość #2898109 | 88.156.*.* 1 kwi 2020 19:20

    W ferie lekcje zawieszon. Niemożliwe

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz