Prezydent Olsztyna nie zmienia zdania o wyborach prezydenckich

2020-04-01 08:42:15 (ost. akt: 2020-04-01 08:51:55)

Autor zdjęcia: Karol Kiłyk

Piotr Grzymowicz był jednym z tych samorządowców, którzy jako pierwsi wyraźnie opowiedzieli się przeciwko majowemu terminowi wyborów. Swojego stanowiska prezydent Olsztyna nie zmienia. I przyznaje, że współpracy przy wyborach odmawiają kolejni, znający się na sprawie, urzędnicy.
We wtorek zamieścił na swoim profilu facebookowym wpis, w którym podkreśla, że sprawa się komplikuje, bo pracy przy wyborach odmawiają kolejne osoby.

Poniżej publikujemy cały wpis prezydenta Olsztyna.
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (1 kwietnia) wydaniu m.in.

Trzymaj dystans i zostań w domu
Wczoraj premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia wprowadzone z powodu pandemii. Od dziś obowiązują ograniczenia liczby osób w sklepach, godziny tylko dla seniorów, ograniczenia w poruszaniu, zostają zamknięte parki, a w pracy trzeba będzie trzymać dystans.

Termy Warmińskie Z tarczą czy na tarczy?
O ile kolejne restrykcje, które wprowadza rząd w związku z pandemią, mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, tak tarcza antykryzysowa nie ochroni firm i ludzi. To opinia wielu przedsiębiorców, którym widmo bankructwa zagląda w oczy.

Przeżył sto lat i z uśmiechem czeka na kolejne urodziny
Gdy pan Józef Januszkiewicz przyszedł na świat, było po I wojnie światowej. Ludzie żyli jeszcze w strachu i biedzie. Kiedy wchodził w dorosłe życie, wybuchła druga wojna. Jego długie życie miało blaski i cienie. Tak w skrócie wygląda historia stulatka z Jedwabna.

Komentarze (33) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. BB #2912224 | 5.173.*.* 27 kwi 2020 04:05

  Szacunek dla pana Prezydenta za przeciwstawienie się oszołomom chcących po naszych trupach dojść do władzy.

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Z PISZA /81*15/ #2898444 | 81.15.*.* 2 kwi 2020 09:32

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. NIESTETY TEN CZŁOWIEK NIE ZMIENIA ZDANIA I CHCE DOPROWADZIĆ DO WYBORÓW 10 MAJA - DO NIESZCZĘŚCIA.------------------na Żoliborzu w małym domeczku pomiędzy Ludźmi - tak po sąsiedzku ... sam , bez teściowej , bez dzieci , żony , mieszkał staruszek pewien zmarszczony ... Jako , że kotów hodował parkę , sierścią pokrytą miał marynarkę ... oraz w skarpetach i w zębach dziury co dopełniało obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał , ni prawa jazdy ni w banku konta ... z rodziny został sam z Siostrzenicą - co WIELOKROTNĄ była Dziewicą ... Miał ten staruszek do Władzy parcie ... i o tę Władzę walczył zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu wskrzesił z SZUMOWIN Partię Frustratów , która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory ... i bez wątpienia za ich przyczyną , okropnie nam się dziadek "rozwinął" Realizując swój pomysł śmiały , podporządkował sobie Kraj cały ... Rozdawał "stołki" i Kasą dzielił , tłumacząc reszcie obywateli , że choć jest kiepsko i gorzej będzie , to on ich DOBRO wciąż ma na względzie (nie czerpiąc z tego korzyści żadnych - sam skromny , biedny i nieporadny) .. wtem nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite : otóż nie tylko dom i dwa koty , lecz jeszcze kilka MILIARDÓW złotych .. tak pomalutku do grosza grosik smętny dziadunio Polsce zakosił .. więc dziś MĄDRZEJSI tym doświadczeniem , na przyszłość CZUJNI bądźmy szalenie .. i nauczeni bieżącą chwilą wciąż pamiętajmy : ... POZORY MYLĄ .

 3. Z PISZA -----OSTRZEŻENIE! #2898439 | 81.15.*.* 2 kwi 2020 09:24

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. PANA PREZYDENTA DECYZJĘ POPIERAM. Z PISZA ! NATYCHMIAST NIE DOPUŚCIĆ DO WYBORÓW . PRAWDOPODOBNIE TA ZARAŻONA OSOBA W POWIECIE pISKIM SIEDZIAŁA W KOMISJI W BEMOWIE PISKIM. MOŻLIWE, ZE ZARAZIŁA SIĘ OD MĘŻA / PACJENTA O W POWIECIE PISKIM.--------------------------------- ---------------------------------------- ------------------------------ KOPIA POSTU--------------------------czy to żona zarażona co siedziała w komisji wyborczej dwa tygodnie temu w bemowie piskim? poszli ludzie na wybory? no to fajnie. idziemy 10 maja na wybory , bo jesteśmy ZDROWI! a wrócimy chorzy! Brawo PiS ! i dlaczego tu się nie pisze , ze ona jest z białej piskiej, zona pacjenta zero w powiecie piskim

 4. Z PISZA #2898348 | 31.0.*.* 2 kwi 2020 05:21

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Nie przekładać wyborów!

 5. Damian #2898325 | 37.47.*.* 2 kwi 2020 00:32

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Jakby miał odwagę jak inni prezydenci miast w Polsce to by stanowczo odmówił organizowania tego horroru o nazwie wybory w tym czasie. Zycie ludzkie jest najważniejsze a nie czyjeś koryto i władza.

Pokaż wszystkie komentarze (33)