Dobra wiadomość z Warmii i Mazur. Wyzdrowiała druga osoba zakażona koronawirusem

2020-03-31 17:48:10 (ost. akt: 2020-03-31 17:59:06)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Dziś do domu wyszedł kolejny pacjent szpitala w Ostródzie, który był zakażony koronawirusem — poinformował właśnie rzecznik Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Krzysztof Guzek.
Pacjent, który opuścił dziś (31 marca) szpital zakaźny w Ostródzie to młody mężczyzna, który przyjechał z Niemiec, a przebywał w powiecie
szczycieńskim.

To drugi przypadek wyzdrowienia z koronawirusa w naszym województwie.

Przypominamy, że pierwszą osobą z Warmii i Mazur, która wyzdrowiała, była kobieta w średnim wieku, mieszkanka powiatu olsztyńskiego, która do Polski wróciła autokarem z Niemiec. Kobieta była pierwszą osobą z regionu ze stwierdzonym zakażeniem.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (31 marca) wydaniu m.in.

Marcin BurzaWirus zabija miejsca pracy
Koronawirus zmienił wszystko, a walka z pandemią to też walka o przetrwanie gospodarki, przedsiębiorstw i miejsc pracy. Eksperci przewidują falę bankructw, skok bezrobocia. A przedsiębiorcy apelują do rządu o jak najszybsze wsparcie.

Teraz PiS chce referendum
Ledwie upadła jedna inicjatywa referendalna, a już jest zapowiadana kolejna. Działacze PiS mówią o zamiarze zorganizowania referendum w sprawie odwołania Piotra Grzymowicza z funkcji prezydenta Olsztyna.

Egzaminy też miały problem
Próbne egzaminy ósmoklasistów to nic nowego. Nowy był tylko sposób ich przeprowadzenia — w sieci. Stało się jednak to samo, co w przypadku startującego niedawno e-learningu. Padły serwery. Na szczęście nie na długo.Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Z PISZA /81^15/ #2899052 | 81.15.*.* 2 kwi 2020 22:07

  "Wybory albo urna. Wybór należy do Ciebie"

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

 2. Z PISZA /81*15/ #2899005 | 81.15.*.* 2 kwi 2020 20:48

  DZIĘKI. POZDRAWIAM WSPANIAŁYCH LUDZI. PRÓCZ PISOWCÓW

  Ocena komentarza: warty uwagi (13) odpowiedz na ten komentarz

 3. DOBRZE ŻE ZDROWY ...MAŁY CZŁOWIECZEK #2898305 | 81.15.*.* 1 kwi 2020 23:18

  na Żoliborzu w małym domeczku pomiędzy Ludźmi - tak po sąsiedzku ... sam , bez teściowej , bez dzieci , żony , mieszkał staruszek pewien zmarszczony ... Jako , że kotów hodował parkę , sierścią pokrytą miał marynarkę ... oraz w skarpetach i w zębach dziury co dopełniało obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał , ni prawa jazdy ni w banku konta ... z rodziny został sam z Siostrzenicą - co WIELOKROTNĄ była Dziewicą ... Miał ten staruszek do Władzy parcie ... i o tę Władzę walczył zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu wskrzesił z SZUMOWIN Partię Frustratów , która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory ... i bez wątpienia za ich przyczyną , okropnie nam się dziadek "rozwinął" Realizując swój pomysł śmiały , podporządkował sobie Kraj cały ... Rozdawał "stołki" i Kasą dzielił , tłumacząc reszcie obywateli , że choć jest kiepsko i gorzej będzie , to on ich DOBRO wciąż ma na względzie (nie czerpiąc z tego korzyści żadnych - sam skromny , biedny i nieporadny) .. wtem nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite : otóż nie tylko dom i dwa koty , lecz jeszcze kilka MILIARDÓW złotych .. tak pomalutku do grosza grosik smętny dziadunio Polsce zakosił .. więc dziś MĄDRZEJSI tym doświadczeniem , na przyszłość CZUJNI bądźmy szalenie .. i nauczeni bieżącą chwilą wciąż pamiętajmy : ... POZORY MYLĄ .

  Ocena komentarza: warty uwagi (14) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. czy to prawda? a gp na co czeka? #2898269 | 81.15.*.* 1 kwi 2020 22:49

   czy to nie jest ta z piskiego powiatu /z białej piskiej/ co siedziała w komisji wyborczej w bemowie? a jej mąż to pierwsza zarażona osoba w powiecie piskim, wrócił z Angli?

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

  2. Drwal #2897966 | 83.9.*.* 1 kwi 2020 15:23

   Pis za co się nie weźmie to spieprzy.

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (15)