Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się z policją! [VIDEO]

2020-03-31 14:17:01(ost. akt: 2020-03-31 15:05:53)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci proszą o pomoc przy ustaleniu danych personalnych mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie i zdjęciu są proszone o kontakt z Policją.
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia torebki z zawartością dokumentów oraz telefonu komórkowego.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem — informuje Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie i zdjęciu można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Policja zapewnia anonimowość.


Źródło: KMP Olsztyn


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (31 marca) wydaniu m.in.

Marcin BurzaWirus zabija miejsca pracy
Koronawirus zmienił wszystko, a walka z pandemią to też walka o przetrwanie gospodarki, przedsiębiorstw i miejsc pracy. Eksperci przewidują falę bankructw, skok bezrobocia. A przedsiębiorcy apelują do rządu o jak najszybsze wsparcie.

Teraz PiS chce referendum
Ledwie upadła jedna inicjatywa referendalna, a już jest zapowiadana kolejna. Działacze PiS mówią o zamiarze zorganizowania referendum w sprawie odwołania Piotra Grzymowicza z funkcji prezydenta Olsztyna.

Egzaminy też miały problem
Próbne egzaminy ósmoklasistów to nic nowego. Nowy był tylko sposób ich przeprowadzenia — w sieci. Stało się jednak to samo, co w przypadku startującego niedawno e-learningu. Padły serwery. Na szczęście nie na długo.