Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zakażony koronawirusem

2020-03-27 12:34:15(ost. akt: 2020-03-27 14:02:58)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Premier Boris Jonhnson, poinformował na swoim profilu na Twitterze, że jest zakażony koronawirusem. Czuje się dobrze i nadal będzie wykonywał swoje obowiązki.
W ciągu ostatnich 24 godzin zacząłem odczuwać objawy, takie jak kaszel i gorączka. Postanowiłem zrobić test. Okazało się, ze test jest pozytywny - poinformował premier

Szef brytyjskiego rządu przebywa obecnie w izolacji w swoim domu i zamierza nadal wypełniać swoje obowiązki.

Prawdopodobnie wielu członków rządu będzie musiało poddać się testom na koronawirusa.Przypomnijmy: kilka dni temu koronawirusa wykryto także u księcia Karola. Jak zapewnia rzecznik księcia Walii - książę Karol czuje się dobrze.Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.

Pan Darek zanim jeszcze poddał się kwarantannieŻycie za zamkniętymi drzwiami
Prawie 2300 osób na Warmii i Mazurach nie może wychodzić z domu. Drzwi zamknęła im kwarantanna domowa. To na pewno czas próby. Jak go spędzać, żeby nie zwariować? Pan Darek żartuje i nagrywa filmiki dla znajomych. Pani Ewelina natomiast odchodzi od zmysłów.

Koronawirus to lekcja, którą szybko trzeba odrobić
Już w czasie debaty nad nowelizacją ustawy o inspekcji sanitarnej 22 stycznia, jako pierwszy użyłem określenia „koronawirus” w Sejmie. I pytałem, co by było, gdyby taka epidemia przyszła do nas, a my nie mielibyśmy sprawnego systemu inspekcji sanitarnej. Mało kto się wtedy moimi pytaniami przejął — mówi prof. Wojciech Maksymowicz, sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Świat po pandemii...
Koronawirus kiedyś przeminie. Co będzie po nim? Świat chyba nie będzie już taki sam. Wiele branż odczuwa już skutki walki z pandemią, ale równie dużo liczy zyski z e-commerce. A obostrzenia? Jeszcze miesiąc temu nikt nie uwierzyłby, że będą aż tak duże.
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. TuTam #2894855 | 94.254.*.* 27 mar 2020 15:51

    Trochę pokory w jego przypadku nie zaszkodzi.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz