Od 26 marca budynek Urzędu Miejskiego w Giżycku zamknięty. Podajemy kontakty telefoniczne

2020-03-26 10:11:30(ost. akt: 2020-03-26 12:20:02)

Autor zdjęcia: Arch. GG

Od 26 marca 2020 r. (czwartek) do odwołania budynek Urzędu Miejskiego będzie zamknięty. Obsługa bezpośrednia i osobista klientów tylko w wyjątkowych sytuacjach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Źródło: UM w Giżycku


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plW dzisiejszym wydaniu m.in.
Jan Szynaka, prezes firmy Szynaka Meble
Musimy przetrwać ten czas
Koronawirus coraz bardziej paraliżuje gospodarkę. Fabryka Michelin, która zatrudnia prawie 5 tys. osób, zawiesza produkcję na dwa tygodnie. Wcześniej zrobiła to Grupa Szynaka, zatrudniająca w swoich zakładach 3,5 tys. pracowników.


Szkoły chciały, system padł
Coś, co jeszcze niedawno wydawało się abstrakcją, przestało nią być w niewesołej rzeczywistości — szkoły przeszły na model cyfrowy. Szkoda tylko, że bez przygotowania. Już rano padły serwery, a część problemów pozostaje bez odpowiedzi.

Andrzej Wiktorowicz
Ultrasonografem w koronawirusa
Dzisiaj medycyna dyktuje warunki. Dlatego w Olsztynie powstają ultrasonografy do diagnostyki płuc, które ułatwiają szybkie monitorowanie pacjentów. Takie urządzanie bardzo ułatwiają prace medykom walczącym z koronawirusem.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. A gdzie mogę #2897092 | 89.229.*.* 31 mar 2020 14:16

    uzyskać informacje co się w mieście dzieje? Władza jest, pracuje, żyje? Miasto ma jakąś własną stronkę informacyjną, czy tylko przez G.G.?

    odpowiedz na ten komentarz