Pozytywny przekaz dnia: trwa kwarantanna, więc... czas na koncert Romantyków Lekkich Obyczajów [VIDEO]

2020-03-24 20:45:12(ost. akt: 2020-03-24 16:23:45)
Romantycy Lekkich Obyczajów. Od lewej: Adam Miller i Damian Lange

Romantycy Lekkich Obyczajów. Od lewej: Adam Miller i Damian Lange

Autor zdjęcia: archiwum zespołu

Takich inicjatyw jest coraz więcej i to nam się bardzo podoba. Artyści, choć ich sytuacja jest trudna, nie tracą ducha i nie przestają zaskakiwać swoich fanów. Także nasi olsztyńscy muzycy, czyli Romantycy Lekkich Obyczajów postanowili nie tracić kontaktu z odbiorcami swojej twórczości i... zagrali dla nich koncert. Żeby wziąć w nim udział, nie trzeba było wychodzić z domu, a wręcz: było to niewskazane!

Przypominamy, że postanowiliśmy codziennie znajdować przynajmniej jedną pozytywną wiadomość i dzielić się nią z naszymi czytelnikami. Tym razem doceniamy naszych lokalnych artystów, którzy zdecydowali się umilić swoim fanom trudy społecznej kwarantanny. I, jak zapowiadają, to nie musi być ostatni raz, kiedy za pośrednictwem internetu dzielą się graną na żywo muzyką.

Pomysł olsztyńskich muzyków docenili internauci. - Super inicjatywa koncert w domu, dziękuję wam bardzo za to w tym ciężkim czasie! - napisała jedna z komentujących. A inni przesyłali pozdrowienia z różnych, nawet bardzo odległych zakątków świata, np. Teneryfy czy Rio de Janeiro.Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Za sprawą Gazety Olsztyńskiej na Facebooku pojawiła grupa wsparcia: Grupa Wsparcia, Koronawirus - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Claudia Klein #2898482 | 185.189.*.* 2 kwi 2020 10:18

    Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Anna #2893248 | 46.77.*.* 25 mar 2020 08:31

    Dajcie sobie siana z tymi koncertami. Teraz jest potrzebna pomoc starszym ludziom, pomoc w szpitalach, a nie budowanie sobie kariery. Wielu chce widać teraz wypłynąć przez internet.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz