Ograniczenia w funkcjonowaniu Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie

2020-03-19 15:58:12 (ost. akt: 2020-03-19 16:16:33)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Informujemy, że wojewoda warmińsko-mazurski wprowadził od dnia 19 marca 2020 r. (czwartek) do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie polegające na wykonywaniu wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom oraz określonych zadań wyłączających bezpośrednią obsługę interesantów w zakresie wskazanym poniżej:
1. Urząd nie przyjmuje klientów (z wyłączeniem sytuacji nadzwyczajnych, które należy uzgodnić telefonicznie); wszystkie wizyty umówione do tej pory telefonicznie, poprzez rezerwację internetową, bezpośrednio przez pracowników Urzędu, a także wezwania do osobistego stawienia się w Urzędzie, zostają anulowane.

2. Pracownicy Urzędu pracują w dotychczasowych godzinach pracy Urzędu bez zmian.

3. Obywatele we wszystkich sprawach prowadzonych przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie mogą kontaktować się z pracownikami Urzędu wyłącznie telefonicznie i mailowo lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem platformy ePUAP www.epuap.gov.pl, adres skrytki /WMURZADWOJ/skrytka, poprzez platformę e-Obywatel https://obywatel.gov.pl/ ePUAP, z uwzględnieniem zakresu podanego w informacjach szczegółowych podanych poniżej.

4. Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów urzędu będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach, wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

5. Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.

6. Przy wejściu od strony ul. Piłsudskiego w Olsztynie oraz na parterze w holu głównym w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu ustawione są skrzynki nadawcze na składanie dokumentów.

7. Informacje będą aktualizowane na bieżąco i dostępne na stronie internetowej Urzędu, a także wywieszone w siedzibie Urzędu.

8. Adres do wysyłki pocztą:
Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie

Al. Marsz. J. Piłsudskiego 7/9

10-575 Olsztyn

Źródło: gov.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Za sprawą Gazety Olsztyńskiej na Facebooku pojawiła grupa wsparcia:  Grupa Wsparcia, Koronawirus - Olsztyn, Warmińsko-MazurskieKomentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ł.K #2890101 | 213.216.*.* 20 mar 2020 07:02

  Powinni wziąść sie z tych super lekarzy z Olsztyna zamiast pomagac ludziom w tej cięzkiej sytuacji to żerują jak sempy .NP; dzwonie do lekarza laryngologa czy przyjmuje prywatnie bo wiadomo w szpitalu to i tak nie przyjmą , a on na to ze proszę zadzwonić na skayp zrobić przelew na 100 zł i on udzieli konsultacji .wiec dzwonie do drugiego i słysze to samo do trzeciego mogę panią przyjąć w domu ale koszt wizyty to nie 100 tylko 200 . Wiec dzwonie do ostatniego Pana P.R i słyszę w tyj sytuacji nie przyjmuje w gabinecie ale ze wzgledu na sytuacje udzielam darmowych konsultacji wszystkim którzy tego potrzebuja bo wiem jaka jest sytuacja w Polsce .. Brawo dla tego pana . A podobno lekarze składaja przysiege ze pomagac ludziom haaaha .gazeta powinna sie tym zajać

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. bul #2890091 | 31.0.*.* 20 mar 2020 06:13

   dlaczego nie zamkną dworca zachodniego, nie widać tam osób odkarzających ten obiekt , nie widać nikogo z obsługi dworca, wczoraj byłem tam 50 minut raz i 55 min drugi raz gdzie zauważyłem jedynie kasjerkę, bezdomnych i podróżnych nieświadomie narażających się na zakażenie i dlatego należy pozamykać dworce które nie są w odpowiedni sposób chronione albo zatrudnić ochroniarza który będzie wpuszczał pojedyńcze osoby do kasy bez możliwości przebywania na poczekalni

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Józef #2889899 | 188.147.*.* 19 mar 2020 17:37

   Dzisiaj jest Święto Świętego Józefa - Oblubieńca Najświętszej Maryji Panny. Nie słyszano, aby odrzucił kogoś, kto się do Niego ucieka, Jego pomocy wzywa, Jego o wstawiennictwo prosi.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

  Unia Europejska

  GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.