Szanowni Państwo, drodzy Czytelnicy, Internauci, nasi Klienci

2020-03-18 14:04:27(ost. akt: 2020-04-07 11:57:17)
Jarosław Tokarczyk

Jarosław Tokarczyk

Autor zdjęcia: Zbigniew Wozniak

Chciałbym Was poinformować, że pomimo trudnej sytuacji w kraju, spowodowanej ogłoszonym stanem epidemicznym, jako największe i najstarsze medium na Warmii i Mazurach nie ustajemy w pracy dla Was.
Łamy wszystkich naszych mediów: Gazety Olsztyńskiej, tygodników lokalnych ( w każdym powiecie), a także, a może przede wszystkim, mediów elektronicznych i social mediów są dla Was otwarte.

Ze zdwojoną siłą pracujemy dla Was — obecnie już 24 godziny na dobę — abyście w każdej chwili mieli najnowsze dane, informacje i newsy. Nie tylko te, które dotyczą koronawirusa.

Nasi dziennikarze, operatorzy, drukarze i pozostali pracownicy dają z siebie więcej niż zwykle — za co im bardzo dziękuję — mimo tego, że branża mediowa stoi dziś przed bezprecedensowymi wyzwaniami.

Na stronie Gazety Olsztyńskiej dodaliśmy podstronę „Koronawirus”, a na FB założyliśmy nową grupę: „Grupa wsparcia koronawirus — Olsztyn, warmińsko-mazurskie”. Do naszych biur ogłoszeń telefonicznie zgłaszają się ludzie, którzy potrzebują wsparcia — kojarzymy ich z tymi, którzy oferują pomoc.

W naszej codziennej pracy spotykamy się z niecodzienną, wzajemną życzliwością mieszkańców. Takie gesty napawają optymizmem na przyszłość. Kiedy już sytuacja będzie opanowana, znajdziemy się w innej rzeczywistości. Przedsiębiorcy, którzy są obecnie w najtrudniejszym położeniu (nie dotyczy to wszystkich), będą musieli na nowo zdefiniować swoje biznesy.

Szanowni Państwo,

życzę Wam zdrowia, cierpliwości do sytuacji, w której się znajdujemy, cierpliwości do siebie nawzajem. Życzę Wam, abyście na nowo nauczyli się siebie.

Trzymajcie się ciepło i #zostańwdomu.

Jarosław Tokarczyk, prezes Grupy WM, wydawcy "Gazety Olsztyńskiej"