Urząd Miejski nieczynny dla klientów od 16 do 20 marca, ale urzędnicy będą nadal pracowali

2020-03-13 14:09:29(ost. akt: 2020-03-13 14:12:40)

Autor zdjęcia: SK

Mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, w związku z epidemią koronawirusa w Polsce, podjęta została decyzja o zmianach w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Giżycku - czytamy w komunikacie na stronie miasta.
Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna. Kontakty do poszczególnych Wydziałów, Biur i Jednostek:Interesanci będą przyjmowani w wyznaczonych miejscach tylko w wyjątkowych sytuacjach. Do Urzędu Stanu Cywilnego i Wydziału Spraw Obywatelskich będzie można wejść wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu. Pozostałe wydziały nie będą przyjmowały interesantów.

Z uwagi na zaistniałą sytuację ograniczona zostaje liczba osób, które będą mogły uczestniczyć w uroczystościach zawarcia związku małżeńskiego w Sali Ślubów. Podczas uroczystości w USC mogą być obecni wyłącznie Państwo Młodzi i 2 pełnoletnich świadków.

Zostają zawieszone bezpośrednie konsultacje z Punktem Obsługi Klienta. Przed Punktem Obsługi Klienta wystawiono urnę, do której będzie można wrzucać wszelkie wnioski, pisma, interpelacje, zapytania i inne sprawy. Dokumenty będą opatrzone faktyczną data wpływu po codziennym opróżnieniu urny.

Przedsiębiorco – w związku z brakiem możliwości dokonania czynności w CEDIDG, pamiętaj, że wszelkie sprawy można załatwić w systemie E-PUAP lub w późniejszym terminie z datą wstecz.

Za:mojegizycko.pl

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ya #2886010 | 83.9.*.* 13 mar 2020 16:51

  Ten wirus jest bardzo niebezpieczny dla naszej psychiki Uświadamia nam bowiem jak z dnia na dzień nasze tak zwykle bardzo ważne sprawy można po prostu odłożyć w kąt I dotyczy to nawet urzędowe sprawy - na waszym miejscu uważałbym tam w tych urzędach bo jak teraz się tak zamykacie to ludzie stwierdzą że w sumie jesteście tam w ogóle niepotrzebni skoro komputer w tak łatwy sposób może was zastąpić No i komputer łapówki nie będzie żądał za załatwienie sprawy

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

 2. Bartłomiej Płoszyński #2885987 13 mar 2020 16:05

  A co z wydziałem komunikacji? Mam do odbioru dowód rejestracyjny auta :) Dzięki za odpowiedź.

  odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. mario J #2885984 | 77.111.*.* 13 mar 2020 16:03

   ....ktoś pisze bzdury i myśli że usprawiedliwił decyzję też bzdurną i napisał tak : w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Urząd Miejski i Skarbowy będzie zamknięty. Sprawę można załatwić przez internet a niektóre sprawy poprzez umówienie terminu itd,itd,itd...Szanowny Panie naczelniku czy Pan pomyślał o pracownikach w sklepach? Czy sklep też może Panu dostarczyć e-pieczywo czy e-wędlinę? Czy więcej ludzi odwiedza kasjerkę w Lidlu,Kauflandzie czy w Urzędzie Miejskim lub Skarbowym? Gdzie jest większe ryzyko zarażenia się wirusem? Czy bezdomni,alkoholicy czy inna jakaś patologia odwiedza częściej Urząd Miasta czy kręci się w sklepie czy pod nim aby coś wyżebrać od klientów na jakieś wino czy piwo? Ilu takich łajzów niedomytych odwiedza dziennie Wasze Urzędy ?

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

  2. mieszkaniec #2885953 | 89.229.*.* 13 mar 2020 15:00

   ten przybytek rozpusty to by mogli na zawsze zamkac razem z ta sitwa

   Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz