W trakcie zatrzymania miała przy sobie narkotyki

2020-03-11 10:06:24 (ost. akt: 2020-03-11 10:12:42)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Ostróda

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 23-latkę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Ponadto w trakcie czynności okazało się, że miała przy sobie narkotyki – marihuanę i amfetaminę. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania środków zabronionych. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W niedzielę 8 marca funkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w trakcie interwencji w jednym z bloków na terenie miasta zauważyli na klatce schodowej kobietę, która na widok policyjnego patrolu zaczęła zachowywać się nerwowo - postanowili ją wylegitymować. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 23-latka była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie do odbycia kary 10 dni pozbawienia wolności na nieopłaconą grzywnę.

Ponadto, w trakcie przeszukania torby należącej do kobiety policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz zwitki z zawartością zielonego suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to amfetamina i marihuana. Zabezpieczony materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

23-latka została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Usłyszała zarzut posiadania substancji zabronionych za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.