Udany sezon naszego lodowiska

2020-03-05 16:31:29(ost. akt: 2020-03-05 16:34:46)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: http://www.sxc.hu/

Zostało jeszcze kilka dni i nasze miejskie lodowisko zostanie zamknięte. Można z niego korzystać włącznie do niedzieli (8 marca). W mijającym sezonie cieszyło się ono bardzo dobrą frekwencją. Sezon podsumowuje dyrektor MOSiR w Działdowie Grzegorz Kaszubski
— Kończy się okres jedenastego użytkowania naszego lodowiska. Jest to drugi rok lodowiska zadaszonego — mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie Grzegorz Kaszubski. — Myślałem, ze będzie gorzej, a jest wręcz przeciwnie. Odwiedziło nasze lodowisko około 30 tys. osób. 8 marca zamykamy lodowisko.

— Dalej też będziemy starali się nasze lodowisko unowocześnić. Przede wszystkim myślę o ostrzałce, muszę wprowadzić ostrzałkę profesjonalną, ponieważ z ostrzeniem łyżew mamy problem. W tym roku nie mieliśmy żadnego przestoju. Ale agregat jest coraz słabszy i potrzebuje on „inwestycji”, aby w grudniu znowu ruszył. Dziękuję pracownikom MOSiRu, bo napracowali się przez ten sezon. I już dzisiaj zapraszam na lodowisko od grudnia — kończy dyrektor Grzegorz Kaszubski.

UM Działdowo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pik #2880469 | 185.170.*.* 5 mar 2020 16:40

    Chwalą nas. Kto? Ja ciebie, a ty mnie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz