Historia lubi się powtarzać. Drugie miejsce Stalowych Rekinów w Ciechanowie

2020-02-27 13:26:57(ost. akt: 2020-02-27 13:28:55)
W minioną niedzielę (23 lutego) w Ciechanowie drużyna z Działdowa powtórzyła sukces sprzed kilku tygodni. Mimo osłabienia brakiem kilku czołowych hokeistów działdowskie „Stalowe Rekiny” zajęły drugie miejsce w II turnieju „O Puchar Dyrektora MOSiR Ciechanów”.
W pierwszym mecz „Stalowe Rekiny” z Działdowa zmierzyli się „Ice Team” Ciechanów. O triumfie działdowian nad gospodarzami zdecydowało trafienie Dariusza Piotrowicza. Pomimo szalonych ataków wynik nie uległ zmianie i kolejny raz ciechanowianie musieli uznać wyższość drużyny z nad Działdówki.

Równie dramatyczny przebieg miało spotkanie „Stalowych Rekinów” z „Borsukami” Olsztyn. Już w pierwszej minucie sędzia podyktował dla działdowian rzut karny, który Mariusz Kowalkowski zamienił na gola. Jednak dwie kolejne bramki zdobyli olsztynianie. W ostatniej minucie meczu wyrównującego gola zdobył Dariusz Piotrowicz, co oznaczało, że będzie dogrywka. Bohaterem „Stalowych Rekinów” został Kowalkowski, trafił w 25. sekundzie dogrywki. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla „Stalowych Rekinów”.

Działdowianie ulegli jednak zdecydowanemu faworytowi rywalizacji – „Orłom” Przasnysz.

Końcowa tabela:

„Orły” Przasnysz„Stalowe Rekiny” Działdowo„Ice Team” Ciechanów„Borsuki” Olsztyn

„Stalowe Rekiny”: Mirosław Duchna, Krzysztof Brzoska, Mariusz Kowalkowski, Sylwester Margalski, Mateusz Brzozowski, Sebastian Rogalski, Dariusz Piotrowicz i Patryk Frankiewicz.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Katarzynki dla Stalowych Rekinów. #2877234 | 37.47.*.* 28 lut 2020 08:46

    Panie Grzegorzu chyba już nie będzie pan musiał szukać kandydatów do Katarzynkę w przyszłym roku tym bardziej że w jest wśród Rekinów kilku pana kumpli. Stalowe Rekiny to wizytówka Działdowa A ich sukcesy w Ciechanowie to temat nr 1 w w Europie. Teraz czas na puchar prezesa GieeSa a potem to już tylko świat.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Wiadomość Dnia #2876954 | 31.0.*.* 27 lut 2020 18:13

    To jest temat nr1 w naszej mega gazecie - Stalowe Rekiny podbijają świat ... juz niedługo NHL. Chyba to są artykuły sponsorowane !

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)