"Dziki, dziki z natury". Niecodzienni goście na boisku Stomilu [VIDEO]

2020-02-26 12:04:03(ost. akt: 2020-02-26 12:49:30)

Autor zdjęcia: stomil.olsztyn.pl

— Nawet dziki nie mogą doczekać się pierwszego meczu Stomilu w tym roku — czytamy na stronie klubu Stomil Olsztyn, który opublikował filmik z wizytą niecodziennych gości na boisku przy al. Piłsudskiego w Olsztynie.
— W pierwszym momencie było dużo śmiechu, ale generalnie jest to smutno-straszny problem w Olsztynie. Dziki. W końcu dotarły na olsztyński obiekt przy al. Piłsudskiego 69a. Wcześniej były widziane w Parku Kusocińskiego. Na szczęście teraz nie zrobiły żadnych szkód, ale kto wie czy nie wrócą tam pod osłoną nocy? Oby tylko nie przedostały się na główną płytę boiska. Wyobrażacie sobie naszą płytę wartą tyle milionów zniszczoną przez dziki? Tylko dlatego, że w Olsztynie nie można sobie poradzić z tymi zwierzętami — czytamy na stronie stomil.olsztyn.pl

Klub opublikował filmik z Krystyną Czubówną w roli lektora:

O wizycie specjalnych gości poinformował też Wojciech Kowalewski, prezes Stomilu Olsztyn:

Cały czas trwa przedsprzedaż biletów na pierwsze spotkanie Stomilu w tym roku. W sobotę 29 lutego o godz. 17.30 przed własną publicznością podopieczni Piotra Zajączkowskiego zagrają z Odrą Opole.

Do piątku za normalny zapłacimy 15 złotych, a za ulgowy 10. W dniu meczu bilety będą droższe o 5 złotych. W przedsprzedaży bilety kupimy w biurze klubu, sklepie Egit, informacji turystycznej w ratuszu oraz w sklepie Deręgowski Sport w Galerii Warmińskiej. Szczegóły na stronie stomilolsztyn.com.

***

Polecamy także piątkowe (29 lutego) wydanie "Naszego Olsztyniaka" w którym wracamy do tematu dzików w Olsztynie.


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
Komentarze (54) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Claudia Klein #2892427 | 185.189.*.* 23 mar 2020 23:21

  Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Zet #2879054 | 83.31.*.* 3 mar 2020 09:46

  Szkoda że nie zryły murawy, może wtedy by miasto naprawdę zrobiło porządek z dzikami.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. Zet #2879053 | 83.31.*.* 3 mar 2020 09:44

  Szkoda że nie żyły murawy, może wtedy by miasto naprawdę zrobiło porządek z dzikami.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 4. krzroy #2876793 | 81.190.*.* 27 lut 2020 13:47

  Cytat z tytułu artykułu: "Niecodzienni goście na boisku Stomilu". Dotąd to był stadion miejski. Nie słyszałem kiedy Stomil odkupił stadion od miasta i za jaką kasę? Czy może dostał stadion w prezencie?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 5. Strzelać #2876792 | 88.156.*.* 27 lut 2020 13:44

  i robic kiełbasy ekologizne i robic pieniądze !!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (54)