Park wodny Suntago. Klienci nie zostawiają na nim suchej nitki

2020-02-25 17:48:36(ost. akt: 2020-02-25 18:05:43)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Suntago we Wręczy koło Mszczonowa zostało otwarte. Obiekt był reklamowany jako największy w Europie kryty park wodny. Klienci jednak wytykają niedociągnięcia i żądają zwrotu pieniędzy.
Zarzut większości gości Suntago dotyczy nieuruchomienia wszystkich atrakcji. Być może dałoby się przymknąć oko na ten mały mankament (w końcu park rozpoczął działalność dopiero 20 lutego), gdyby nie fakt, że na stronie internetowej widniała informacja o wszystkich uruchomionych atrakcjach. Co więcej klienci musieli zapłacić pełną cenę biletu.

Wiele osób skarżyło się także na nieodpowiednie oznakowanie. Pani Alicja za pośrednictwem platformy dziejesie.wp.pl opisała swój przypadek. Na pirackim placu zabaw znajdował się nieoznakowany uskok. Sporo osób się tam wywracało, ale pani Alicja niefortunnie skręciła nogę.

Nic więc dziwnego, że Suntago zbiera negatywne opinie. Okazuje się jednak, że park wodny zniknął z map Google i osoby odwiedzające to miejsce nie mogą wyrazić swojego zdania. Według pana Filipa władze obiektu specjalnie usunęły go z nawigacji, aby uniknąć owych negatywnych komentarzy.

Jak pisze wp.pl, przedstawiciele parku bronią się, mówiąc, że w razie wypadku pracownicy reagują natychmiastowo. Natomiast zniknięcie Suntago z wyszukiwarki Google mogło być spowodowane zbyt dużą ilością danych, które przesyłali goście obiektu. Google zablokował zatem wspomnianą wizytówkę, która aktualnie jest w trakcie weryfikacji.

Źródło: wp.pl


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Witold #2877803 | 109.206.*.* 29 lut 2020 10:34

    Byłem tam z dziećmi. Zgoda, ze niedoróbki są, do wielu rzeczy można się czepiać, ale to pierwszy w Polsce tak duży Aquapark, nie był konsultowany za grube miliardy z zagranicznymi mędrkami, więc i błędy mogą być. Ale jest fajnie, a to, że jest tu najwyższa fala w Polsce musi generować przypadki podtopień - no i albo będą narzekać, że fala niska, albo że basen za płytki, albo że się topią. Tak źle i tak źle. Niektóre zjeżdżalnie niedostosowane dla dzieci, ale to wyszło w trakcie użytkowania. Mogło ich nie być i kłopot by znikł. Tak źle i tak źle. Wojny o pontony? Tak, ale to wynik kultury Polaczków, a nie ilości pontonów. Gdyby ich było więcej, to by się przejść nie dało, bo je rzucają gdzie popadnie. Tak źle i tak źle. Ot, Polska... Ja tam polecam. Przymknijcie oko na to, czy tamto i bawcie się do woli. Polecam bilet całodzienny. Wieczorem robi się luźniej. A malkontentom polecam Tropical Island. Przynajmniej w Suntago będzie mniejszy tłok...

    odpowiedz na ten komentarz

  2. xxxxx #2876725 | 83.5.*.* 27 lut 2020 12:22

    Ja byłem z dziećmi i było super, spędziliśmy tam cały dzień. My Polacy nie potrafimy się cieszyć tylko narzekanie wychodzi nam najlepiej.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz