Pobity pan Józef strasznie się boi

2020-02-20 19:55:25 (ost. akt: 2020-02-20 19:59:03)

Autor zdjęcia: Katarzyna Wiśniewska

W Iłowie doszło do brutalnego pobicia bezdomnego mężczyzny. Oprawcy przestali go katować dopiero, gdy stracił przytomność. Leżał cały we krwi. O sprawie poinformowano policję. Teraz mężczyzna żyje w strachu. Boi się zemsty oprawców.
Na profilu „Spotted: Iłowo”, na jednym z portali społecznościowych, został umieszczony wstrząsający post. Dotyczył on pobicia bezdomnych. „Gazeta Działdowska” została pod nim licznie oznaczana. Od razu zajęliśmy się sprawą. Pod postem rozpętała się dyskusja.
— Mam nadzieję, że to czytasz, że sprawiedliwość jeszcze jest na tym świecie i odpowiesz za tak okrutne pobicie bezbronnego człowieka. A panu Józkowi pozostaje mi tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia — napisała internautka.
— Widziałam tego pana wczoraj, widok okropny, dlaczego to zostało bez rozgłosu? Często ten bezdomny ma więcej rozumu, empatii i kultury niż inni. Pobić do takiego stanu? Facet całą twarz ma siną, oczy, nos. Kimkolwiek jesteś, sprawco, żeby spotkało cię zło ze zdwojoną siłą — oburzyła się Marty.
— Pan prosi nawet o podanie ceny w sklepie, bo bardzo źle widzi. Szok, jak tak można, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak postąpić? — nie mogła uwierzyć Agnieszka.

Policja potwierdziła, że w niedzielę 16 lutego wieczorem otrzymała zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Dotyczyło ono pobicia dwóch bezdomnych mężczyzn. Jednym z pobitych jest pan Józef. Mieszkańcy Iłowa-Osady wypowiadają się o nim ciepło.


Czytaj e-wydanie

To tylko fragment artykułu. Cały tekst można przeczytać w czwartkowym wydaniu Gazety Olsztyńskiej!

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (9) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Pan Bezdomny #2913216 | 94.254.*.* 29 kwi 2020 09:43

  Jestem bezdomnym, pracuję legalnie, mieszkam na wynajętym, płacę regularnie opłaty ( alimenty na dziecko, czynsz właścicielom, inne zobowiązania). Nie każdy tak pokierował swoim życiem - są ludzie zupełnie niezaradni, ale i tacy co stoczyli się i mają to na własne życzenie). Mimo to agresja wobec nich jest niedopuszczalna. A skrajni narodowcy bijący biednych ludzi to sługusy Sorosa i masonerii, co chcą wytępić znaczną liczbę mieszkańców Ziemi. Tylko kto będzie na nich pracował, kupował po obniżonej cenie rzeczy, które znudziły się im?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 2. starfucker #2873800 | 5.173.*.* 22 lut 2020 14:02

  Proponuje abyśmy razem pomogli temu bezdomnemu i jeżeli ktoś go ruszy zbierzmy się i wpie.dolmy tym cwelom co go prześladują. Takie cioty co biją bezbronnego zasługują na wpi.erdol.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 3. olsztynianin #2873170 | 89.228.*.* 21 lut 2020 13:17

  Nie ma kary dlatego mają miejsce takie rzeczy. Dajcie ich w moje ręce a będą chodzić jak lamperia!!!!!! Chłystki!!!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

 4. zbychu #2873110 | 89.228.*.* 21 lut 2020 11:38

  Jako elektrodrążacz w narzędziowni całe życie przepracowałem przy maszynach ale kiedy były zwolnienia grupowe zakład mnie zwolnił i ponownie zatrudniłem się w zakładzie gazowniczym gdzie przez 9 miesięcy pracowałem na mieście przy róznych robotach ziemnych i tak od strony zawodowej poznałem swoje miasto,że nie miało już ono przedemna swoich tajemnic.Wiedziałem kto i w jakim stanie wychodzi z klatek schodowych,kogo mozna spotkac o tej i o tej godzinie ,że szok.Myslę,ze dla służb to też jest oczywiste jakim rytmem żyje miasto.

  odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. No nie #2873081 | 37.8.*.* 21 lut 2020 10:54

   A policja zapewne - jak zazwyczaj _ poszukuje już świadków tego pobicia i zaprasza na Komendę na przesłuchanie . No i zapewne Anonimowość gwarantuje do czasu spotkania się z Prokuratorem i zespołem sędziowskim

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (9)
  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

  GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

  Unia Europejska

  VISA MASTER CARD