Kortowiada 2020. Na scenie w Olsztynie pojawi się artysta tworzący muzykę klubową

2020-02-18 16:00:46(ost. akt: 2020-02-18 16:11:10)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Olsztyńskie juwenalia odbywać się będą od 20 do 24 maja 2020 roku. Na kortowskiej scenie zagrają przedstawiciele różnych gatunków muzycznych. Właśnie poznaliśmy kolejnego artystę, który zagra w Olsztynie w czasie Kortowiady.
Pochodzący z Płocka DJ Omen rozpoczął przygodę z muzyką w 1994 roku, kiedy to zagrał swoją pierwszą imprezę. Zawodem DJ-a zajął się już dwa lata później, zaczął startować w różnego rodzaju konkursach i turniejach.

Do produkcji DJ-a Omena zalicza się Party One stworzone z pomocą grupy D-BOMB, a także Jump 2, The Sky czy Summer Base. DJ wchodzi w skład agencji muzycznej ELITE SOUNDS, a także należy do grupy DJ-ów PIONEER DJ TEAM.
Swoje sety gra w wielu polskich oraz zagranicznych klubach, występuje także na Słowacji, Grecji, Anglii czy Niemczech. Grał z wieloma gwiazdami światowej czołówki DJ-ów oraz sławnych postaci sceny rozrywkowej, do których można zaliczyć DJ Armanda van Heldena, DJ Tiesto czy Westbam. Najczęściej granymi gatunkami muzycznymi jest house, electro czy trance.Źródło: RUSS UWM w Olsztynie

Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

Obrazek w tresci


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl