Kasia Stankiewicz nie wystąpi na koncertach. Dlaczego?

2020-02-14 13:57:44(ost. akt: 2020-02-14 18:28:09)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Kasia Stankiewicz miała być jedną z gwiazd, które wystąpią podczas trasy „4. Koncert Muzyki Filmowej”. Niestety w ostatniej chwili wokalistka się wycofała, oskarżając organizatora o niedopełnienie umowy. On natomiast odpiera te zarzuty i pokazuje dowody.
Jak pisze wp.pl, trasa rusza 14 lutego. Tymczasem dzień wcześniej pojawiło się na Facebooku oświadczenie Kasi Stankiewicz. Oskarżała w nim firmę Royal Concert o niedotrzymanie warunków umowy, jeśli chodzi o ustalenie finansowe.


Oświadczenie organizatora trasy pojawiło się 4 godziny później i różni się diametralnie od wersji wokalistki. Reprezentujący firmę Łukasz Wojtanowski twierdzi, że to Royal Concert zrezygnowało z obecności Kasi Stankiewicz. Powodem miał być brak zaangażowania.


Co więcej artysta otrzymała już zapłatę na dwa koncerty z góry, chociaż do żadnego z nich nie doszło. Jak wynika z oświadczenia organizatora, wokalistka chciała otrzymać gażę na 10 koncertów z góry, ale Royal Concert nie zgodził się na to, właśnie ze względu na wspomniany brak zaangażowania.

W piątek (14 lutego) pojawiło się kolejne oświadczenie wokalistki.

Źródło: wp.plCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl