Mateusz Kłosowski z Olsztyna stoczył bitwę w "The Voice Kids" [VIDEO]

2020-02-08 21:25:20 (ost. akt: 2020-02-11 13:58:20)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

W sobotni wieczór widzowie "The Voice Kids" oglądali występy podopiecznych Tomsona i Barona. W jednej z bitew, które tego dnia stoczyli uczestnicy programu, wziął udział 13-letni Mateusz Kłosowski z Olsztyna.
W kolejnym etapie programu "The Voice Kids" uczestnicy wykonywali wybrany przez jurorów utwór. Bitwa toczyła się między trzema osobami. Mateusz Kłosowski piosenkę "Nie zadzieraj nosa" śpiewał razem z Konradem Repińskim i Kubą Kośmiderem. Tym razem okazało się, że to Konrad najbardziej przekonał do siebie jurorów i to on został zwycięzcą tej bitwy.

Mateusz nie powinien mieć jednak powodu do smutku. Ze sceną pożegnał się w świetnym stylu. Jurorzy podkreślali, że chłopcy wypadli znakomicie jako trio i zaproponowali im nawet założenie zespołu. Tomson, który wspólnie z Baronem opiekuje się drużyną, w której znalazł się Mateusz po tzw. przesłuchaniach w ciemno, docenił fakt, że każdy z chłopców pokazał kim jest. Przyznał też, że nie spodziewał się, że z Mateusza wyjdzie "taka pozytywna bestia".

Skąd to zdziwienie jurora? Otóż w poprzednim etapie Mateusz dał się poznać z bardziej lirycznej strony. Choć wykonał wówczas utwór Lady Gagi, zdecydował się na nieco inną aranżację piosenki "Paparazzi". Kiedy kilka tygodni temu rozmawialiśmy z Mateuszem, powiedział nam: "Jestem typem człowieka, który na scenie nie tańczy... Emocje wyrażam bardziej przez śpiewanie, zamykam oczy bądź gestykuluję". Tym razem jednak uległ namowom trenerów i wspólnie z kolegami z drużyny wykonał choreografię, którą docenił m.in. Dawid Kwiatkowski, a Cleo przyznała, że bawiła się doskonale.

Mateusz, który ma 13 lat i uczy się w Szkole Podstawowej nr 311 w Olsztynie, marzy o tym, by wydać swoją płytę. Póki co śpiewa w olsztyńskim zespole Decybele i szlifuje swój warsztat. - „The Voice Kids” to wspaniała przygoda! Trafiłem do najlepszej drużyny i dzięki temu poznałem wielu fantastycznych ludzi. Poza tym jestem bardziej cierpliwy i lepiej radzę sobie ze stresem. Rozwinąłem się też wokalnie - powiedział w rozmowie z nami.

dbp
Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej i tygodnika lokalnego tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ;a #2864893 | 31.0.*.* 9 lut 2020 08:09

    Jak ja nie lubię tych zniewiescialych bachorow w tym programie

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz